500+ a zasiłek celowy na leki dla dziecka

Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 cze 2016, 14:39

Persefona pisze:Kaśka! Czy ty myslisz, że pani minister uwaza, ze niepracujący z 500 plus będą teraz po wzbogaceniu się intensywnie szukać roboty? Przecież tym bardziej nie będą.

ja wiem już od dawna że raczej rezygnują z roboty, albo idą na umowy śmieciowe czyli do kosza, dlatego mnie to wszystko tak bulwersuje a my musimy udawać ślepych i głuchych, chyba czas zmienić robotę bo nic dobrego nas tu nie czeka, niestety
kaska 40

Napisano: 06 cze 2016, 14:44

a co do Pani minister to myślę że tak że ona jest oderwana od rzeczywistości i zupełnie nie wie jak to się kręci bo nikt normalny i znający temat nie wprowadziłby takich przepisów i nie namawiał do odwoływania się od decyzji, które my wydajemy, po prostu w to nie wierzę.
kaska 40

Napisano: 06 cze 2016, 15:12

Do korzystającej od lat nie wstyd ci ,że zamiast szukać pracy to się chwalisz ile otrzymujesz.
nierób zawsze będzie nierobem czy będzie miał tysiaka czy pięć tysięcy.
Dobrze został uruchomiony program ok i wielu rodzinom zapewne pomoże ale nierobom nigdy
Iza1

Napisano: 07 cze 2016, 7:38

Ból dupy widzę, a kto wam broni rzucić robotę i brać darmowe. Pod kopułką mam jeszcze ułożone i umiem liczyć, co się opłaca a co nie :lol:
korzystający od lat

Napisano: 07 cze 2016, 7:54

korzystający od lat pisze:Ból dupy widzę, a kto wam broni rzucić robotę i brać darmowe. Pod kopułką mam jeszcze ułożone i umiem liczyć, co się opłaca a co nie :lol:

Licz więc dobrze na swoją emeryturę, na którą odkłada się z pracy zawodowej. Nawet jeśli sama odkładasz na koncie pieniądze, może i tak okazać się, że jest ich za mało.

Nie zazdroszczę ludziom pieniędzy,posiadanego majątku i innych tego typu rzeczy.
Ale wku... tzn irytuje mnie Twoja postawa.
Solitudo cordis,
Solitudo animae
Ojciec76
Starszy referent
Od: 09 gru 2010, 9:31
warmia, mazury

Napisano: 07 cze 2016, 8:37

do ojca 76 - Abyś się nie zdziwił, ile tej emeryturki dostaniesz, a zresztą nie mam się co martwić, ojciec dzieci, który oficjalnie nie jest ze mną a faktycznie żyjemy jak gołąbki jest za granicą i zabezpiecza nasz byt na przyszłość :lol: :D
korzystający od lat

Napisano: 07 cze 2016, 9:17

kobieto żałosna jesteś.
Iza1

Napisano: 07 cze 2016, 9:20

Jeszcze jedno My pracujemy aby inni mogli korzystać.
Iza1

Napisano: 07 cze 2016, 11:09

Słuchajcie i się nie irytujcie- "korzystający od lat" jest tylko trollem i pisze po to by złe emocje, których i tak tu nie brakuje powiększać. Spokojnie. Kupione są głosy za 500+ i tyle. Każą dawać pieniądze bez żadnego wywiadu to jeszcze lepiej. Mamy rządy lewicowe, które rozdają kasę po to, żeby przez następne kilkanaście lat znów zacisnąć pasa ludziom. :) Spokojnie - to minie.
zisis1

Napisano: 08 cze 2016, 7:51

Zależy co rozumiesz pod słowem Troll. Ja bynajmniej nim nie jestem, a że kaska leci szerokim strumieniem to chyba mój zysk, a wasza strata. Kto Wam broni mieć dzieci, faceta za granicą itp. Tak na marginesie, to chyba powinniście pracować i wydawać decyzje a nie siedzieć na forum :P
korzystająca od lat

Poprzednia

Strona 2 z 2    [ Posty: 20 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]