wezwanie - jaki art. kpa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 lip 2016, 9:00

chcę wysłać wezwanie do osobistego stawiennictwa klienta w GOPS, na jaki art. z KPA się powołujecie ??
asdfg


Napisano: 13 lip 2016, 9:03

art.64 kpa
Iza1

Napisano: 13 lip 2016, 9:17

art.50 parag.1
t.franek

Napisano: 13 lip 2016, 9:28

więc ??
asdfg

Napisano: 13 lip 2016, 9:30

Wybierz kogoś z nas.
t.franek

Napisano: 13 lip 2016, 12:22

art. 50 par. 1
malutka09


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]