czy to wlicza się do dochodu?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 lip 2016, 11:14

Witam i proszę o pomoc :-)
Klient złożył wniosek o okresówkę i przedstawił decyzję , iż od ub. miesiąca otrzymuje świadczenie pieniężne ze środków budżetowych dla działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych (400,96 zł ). Przedtem nie miał żadnego dochodu. Mam wątpliwość , czy to się wlicza do dochodu? W ustawie nie ma mowy o takim świadczeniu , tak mi się wydaje , że jest to już jego dochód ( przyznane na 12 miesięcy )( ale może się mylę? Będę wdzięczna za podpowiedzi.
aggaton


Napisano: 13 lip 2016, 12:26

plisss...
nikt nic??
aggaton

Napisano: 13 lip 2016, 12:50

Liczysz.To jego już stały dochód.Masz dokument- decyzję.
t.franek

Napisano: 13 lip 2016, 13:31

Otóż nie wlicza się! Pogrzebałam i znalazłam , art. 8 pkt. 4 , podpkt. 5a - nie wliczamy. Ale dzięki za zainteresowanie.
aggaton

Napisano: 13 lip 2016, 13:46

Natomiast franek liczy. Franek jest dobry. Ma swoj urząd i tam urzęduje. To dobry urząd. Urząd franka.
BadAss

Napisano: 13 lip 2016, 13:49

Przyznaję, że się siekłem. Na urząd nie narzekam.
t.franek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]