BARDZO PILNE, zasiłek stały

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: heiland

Napisano: 14 lip 2016, 16:00

Czy należy zmienić kwotę zasiłku stałego w takim przypadku: /2 osoby w rodzinie/
- dochód za maj 418, 84 zł,na osobę 209,42 zł(kwota zasiłku stałego 514 zł - 209,42 zł = 304,58 zł)
- dochód za czerwiec 346,06 zł, na osobę 152,29 zł (kwota zasiłku stałego 514 zł - 152,29 zł = 361,71 zł)
W miesiącu czerwcu zas. stały wypłacony został w wysokości 304,58 zł, a w lipcu jak powinno być??? Należy zmienić czy nie???
hmm..


Napisano: 14 lip 2016, 17:42

???
hmm..

Napisano: 14 lip 2016, 19:25

proszę o odpowiedź
hmm..

Napisano: 14 lip 2016, 19:55

Gość

Napisano: 14 lip 2016, 20:05

dziękuję, a według Ciebie?
hmm..

Napisano: 14 lip 2016, 20:42

Jeżeli nie przekracza 10% zastawiam po staremu.
Poczekaj , może inni się wypowiedzą.
Gość

Napisano: 14 lip 2016, 20:48

możesz rozwinąć...tak czy nie? podałam przecież dane.
hmm..

Napisano: 14 lip 2016, 21:06

Ustawa o pomocy społ.

Art. 106. 1. Przyznanie świadczeń z pomocy społecznej następuje w formie decyzji administracyjnej.

3a. Zmiana dochodu osoby samotnie gospodarującej lub rodziny w okresie pobierania świadczenia pieniężnego nie wpływa na wysokość świadczenia pieniężnego, jeżeli kwota zmiany nie przekroczyła 10% odpowiednio kryterium dochodowego osoby samotnie gospodarującej lub kryterium dochodowego na osobę w rodzinie.
.................................................
popatrz na decyzję przyznającą świadczenie i porównaj dochody
Gość

Napisano: 15 lip 2016, 10:42

wg mnie nie ruszasz, nie zmieniasz kwoty.
pracownik socjalny 4

Napisano: 15 lip 2016, 10:56

zmiana!
zmiana dochodu przekroczyła 10% kryterium dochodowego na osobe w rodzinie
małpa

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]