Czy mozna odmówić pomocy?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 21 lip 2016, 9:26

Czy można odmówić pomocy jeśli podopieczny został wyrejestrowany z Urzędu pracy. Jeżeli nie pracuje i nie ma środków do życia
KingaOPS


Napisano: 21 lip 2016, 9:53

My odmawiamy, uznając że klient nie spełnia art 7 brak okoliczności
aaaxx

Napisano: 21 lip 2016, 10:02

no tak ale jest też ubóstwo
KingaOPS

Napisano: 21 lip 2016, 10:44

Jak można odmówić pomocy a inne przesłanki nie obowiązują lepiej dać odmowę niech człowiek powietrzem zyje
Iza1

Napisano: 21 lip 2016, 16:16

Nie można odmówić. Ale musi się ponownie zarejestrować, kiedy już będzie mógł.
Franciszka

Napisano: 21 lip 2016, 16:51

Jak ma dzieci na utrzymaniu, to raczej nie możesz (patrz: art. 11, ust. 3)
Studiuję dopiero.
samotny anioł
Awatar użytkownika
Stażysta
Posty: 94
Od: 25 kwie 2016, 5:56


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]