zaświadczenie z PUP

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 sie 2016, 13:07

Mam pytanko...czy jest jakaś podstawa prawna do pobierania zaświadczeń z Urzędu Pracy ( program SEPI) ?? czy jest to w jakiejś ustawie gdzieś??
renia7


Napisano: 03 sie 2016, 14:57

Nie jestem pewna czy dobrze rozumiem pytanie. Ustawa o pom społ w art. 107 ust. 5b pkt 13 uznaje zaświadczenie z UP za jeden z dokumentów niezbędnych do ustalenia sytuacji klienta. Od chwili kiedy OPS-y mają dostęp do SEPI i Empatii informację o statusie osoby w UP można uzyskać z tych źródeł nie wysyłając klienta po "papierek".
aza

Napisano: 04 sie 2016, 7:37

220 KPA.
Aczkolwiek wysłanie Klienta po papierek do Urzędu Pracy może skutkować tym, że zaproponują mu pracę lub chociaż zapozna się z ofertami.
Solitudo cordis,
Solitudo animae
Ojciec76
Podinspektor
Posty: 1029
Od: 09 gru 2010, 9:31
warmia, mazury


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]