adresat wyprowadził się

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 10 sie 2016, 10:13

mam taką sytuację... od 1.08.2016 r. przyznaliśmy podopiecznemu decyzją schronienie w MONAR. korespondencja została wysłana na adres MONAR ponieważ tam jest zameldowany tymczasowo a ze stałego został wymeldowany. korespondencja wróciła z adnotacją " adresat wyprowadził się". a ponad to dziś otrzymaliśmy korespondencję z MONAR że 2.08.2016 r. Pan.... opuścił Ośodek i nikt nie wie gdzie się podziewa..
Co teraz z tą decyzją przyznającą, bo jeżeli jest nieskutecznie dostarczona to nie obowiązuje a my musimy ją uchylić... Może ktoś podpowie co w takim przypadku zrobić????
@wp


Napisano: 12 sie 2016, 11:23

Witam!!! Uważam, że doręczenie ma skutek prawny zobacz art. 41 § 1 i § 2 KPA. Pozdrawiam!!! :)
maszanti

Napisano: 16 sie 2016, 7:39

Dokładnie. To na stronie ciąży obowiązek informowania o zmianie swojego miejsca zamieszkania.
ankaaa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]