zaświadczenie o dochodach

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 sie 2016, 9:17

Witam,
osoba pracuje, wypłatę bierze 10 dnia każdego miesiąca. Suma przychodów z poprzedniego miesiąca czyli lipiec to będzie kwota wypłaty czerwcowej wypłaconej 10 lipca?
smerfetka1
Praktykant
Posty: 11
Od: 29 lip 2016, 9:02


Napisano: 12 sie 2016, 11:10

Witam!!! Zobacz art. 8 p 3 ustawy o pomocy społecznej. Moim zdaniem wynagrodzenie za czerwiec nie wlicza się do dochodów lipcowych mimo że zostały wypłacone w lipcu. w celu uzyskania informacji od klienta o dochodzie za lipiec możesz posiłkować się "Oświadczeniem o wysokości dochodu" a wyliczenie pochodnych możesz uzyskać w kalkulatorze wynagrodzeń w necie.
maszanti

Napisano: 12 sie 2016, 11:43

znam ten art. ustawy ale każdy inaczej interpretuje. Bo jakby ktoś zaczął pracować od 1 lipca i wypłatę by wziął 10 sierpnia to byś policzyła mu dochód za lipiec choć nie miał żadnych dochodów w lipcu? analogicznie myśląc to trzeba by mu to wliczyć, pogubiłam się :(
smerfetka1
Praktykant
Posty: 11
Od: 29 lip 2016, 9:02

Napisano: 12 sie 2016, 11:49

Tak policzyłam bym za lipiec i albo wzięłabym dochód na oświadczeniu klienta albo poczekałabym na zaświadczenie na którym wyraźnie będzie zaznaczone za jaki miesiąc był ten dochód. Pozdrawiam :)
maszanti


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]