jak bierzecie Oświadczenia o wynagr?!

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Moderator: heiland

Napisano: 06 wrz 2016, 11:30

Witam, jak bierzecie oświadczenie od podopiecznego , gdy składa oświad. o wnagrodzeniu, czy wpisuje wam informacje o wysokosci potraconej skladki na podatek dochodowy od odob fizycz, skladki na ubiezpieczenie zdrowotne, skladek na ubezpieczenie emerytalne i rentowe, skladki na ubezp. chorobowe?
malcik


Napisano: 06 wrz 2016, 11:43

Ja tylko wysokość zarobków netto za miesiąc poprzedzający, ale zazwyczaj chcę też zaśw z zakładu pracy - mam prawo żądać i to wykorzystują, bo dużo osób przekłamuje uszczuplając sobie pobory
Emiliana1
Stażysta
Posty: 59
Od: 04 sie 2016, 9:06

Napisano: 06 wrz 2016, 12:16

my mamy druki gdzie klient musi wypisać wszystkie składki, zresztą jest to określone w ustawie
dorotaops
Referent
Posty: 204
Od: 20 paź 2015, 13:42

Napisano: 06 wrz 2016, 12:28

Dajemy klientowi zaświadczenie, które wypełnia pracodawca
JolaP.

Napisano: 06 wrz 2016, 12:33

podacie taki wzór?
malcik

Napisano: 06 wrz 2016, 12:46

u nas wpisują na oświadczeniach dochody NETTO, ile mają do ręki albo przynoszą zaświadczenia od pracodawcy z kwotą netto,tak sie robi u nas. Żadnych druków nie dajemy żeby rozpisywali te wszystkie składniki bo po co?
mimi

Napisano: 06 wrz 2016, 13:00

mimi pisze:Żadnych druków nie dajemy żeby rozpisywali te wszystkie składniki bo po co?

Głupi socjalni się napatrzyli na rodzinne i 500+ i sami chcą to samo brać :lol: :lol:
To odpowiedź na to pytanie :lol: :lol:
Całe życie błądzą we mgle :D
GOPSkrzczonów

Napisano: 06 wrz 2016, 13:45

mimi pisze:
Żadnych druków nie dajemy żeby rozpisywali te wszystkie składniki bo po co?


Głupi socjalni się napatrzyli na rodzinne i 500+ i sami chcą to samo brać :lol: :lol:
To odpowiedź na to pytanie :lol: :lol:
Całe życie błądzą we mgle :D


dobrze ze Ty jestes taki mądry i wszystko robisz dobrze z Ustawą, wiec radze zajrzeć co pisze w art 107
hyży

Napisano: 07 wrz 2016, 8:21

w moim ośrodku /a pracuję już ho ho / przynoszą zaświadczenia z suma netto, w oswiadczeniach też tak wpisuja, bez wyszczególniania tych wszystkich składników.
Żadne kontrole nam tego nie zarzuciły.
123123

Napisano: 07 wrz 2016, 11:42

Już któraś osoba wspomina o art. 107 w tym temacie, ale powiedzcie o co konkretnie Wam chodzi.... ????
Emiliana1
Stażysta
Posty: 59
Od: 04 sie 2016, 9:06

Następna

  
Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]