Zwrot nienaleznych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 wrz 2016, 13:40

Jak rodzina utrzymuje sie wylacznie z Pomocy, to jak wyglada kwestia nienaleznie pobranych? Czy z tych pieniedzy mozna to sciagnac?
Vanda


Napisano: 07 wrz 2016, 14:27

A z jakiego tytułu rodzina pobrała nienależne świadczenie? jeżeli np z zasiłku okresowego, z którego korzysta nadal to możesz potrącać. pamiętaj, że zgodnie z art. 104 ust 4 ustawy o pomocy społecznej musisz poinformowac stronę o tych możliwościach
Marzeneria

Napisano: 07 wrz 2016, 15:35

No tak, ale jak zacznę im potrącać z okresowego, to mogą nie dać rady przeżyć. No chyba że po 20 zł.
Vanda


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]