zasiłek stały

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 14 wrz 2016, 12:42

Proszę o pomoc. Klient pobierał zasiłek stały, orzeczenie do VI. Składa wniosek na komisję w VII, nowe orzeczenie w VIII, wniosek w OPS składa we IX. Spłacamy mu VII-VIII? Generalnie wiem, że liczy się data złożenia wniosku, ale nie ma tu jakiegoś wyjścia podobnie jak przy zasiłku pielęgnacyjnym, żeby mu spłacić?
magda 13


Napisano: 14 wrz 2016, 14:53

Nie moźna dokonac splaty
Dxx

Napisano: 16 wrz 2016, 12:45

właśnie też miałam taki przypadek i szefowa kazała spłacić za cały okres
róża

Napisano: 16 wrz 2016, 12:58

zmiana w art. 106, która pozwoli na dokonywanie wyrównania zasiłku stałego od momentu uzyskania uprawnień wejdzie w życie dopiero w styczniu 2017
dorotaops
Referent
Posty: 204
Od: 20 paź 2015, 13:42



  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]