Dożywianie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 16 wrz 2016, 9:18

Mam takie pytanie Pani składa o dożywianie we wrześniu ale chce od października żeby opłacać, więc wydaję decyzje we wrześniu i piszę od 1 października. Teraz pytanie jeśli rozpoczęła pracę od 1 września dochód biorę za sierpień w sierpniu miała 0,00 zł a we wrześniu dostanie już pobory, więc biorę pobory czy 0 zł??
Nowa,.


Napisano: 16 wrz 2016, 9:22

pyt.1 tak
pyt.2 we wrześniu dochody z sierpnia
w październiku aktualizacja dożywiania i dochody wrześniowe
t.franek

Napisano: 16 wrz 2016, 12:27

A po co ta aktualizacja? Skoro teraz rozpoczęła zatrudnienie od 1 września wiec dochód za sierpień biorę i przyznaję. A po co za miesiąc aktualizacja? za pół roku robimy.
Nowa,.

Napisano: 16 wrz 2016, 13:00

Bo będzie miała dochody.Aktualizacja to nie tylko co 6 m-cy ale w przypadku każdej zmiany a tu będą dochody.
t.franek

Napisano: 16 wrz 2016, 13:04

Czyli muszę koniecznie za miesiąc zrobić aktualizacje:?:
Nowa.,

Napisano: 16 wrz 2016, 13:17

Tak. Poczytaj art.107 ust.4 ustawy.Przeczytaj również sobie pouczenie w jakiejś decyzji.
t.franek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]