KPA - czy piszemy już ze zmianami??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 wrz 2016, 10:50

i od kiedy??
Asia K


Napisano: 27 wrz 2016, 13:05

Tak piszemy kpa ze zm. od 17.06.2016. Dz. ust tej zmiany to poz. 868 zmieniony był art. 30 co prawa nas nie dotyczy ale kpa zostało zmienione.
ewka 7777


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]