comiesięczna pomoc

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 13 paź 2016, 23:00

Mam pytanko :) czy comiesięczna pomoc dla rodziny zastępczej wypłacana z PCPR powinna być doliczana do dochodu z pomocy społecznej?? Jeśli tak, to który artykół o tym mówi??
Jusia


Napisano: 14 paź 2016, 9:25

tez mam z tym problem co do celówki i dożywiania bo o tym nie ma nic w ustawie.... jedynie jest ze do okresówki i stałego nie wlicza się, mówi o tym art 10 ust 1.......
danka 89

Napisano: 14 paź 2016, 9:29

Art. 8 ustawy o pomocy społecznej stanowi o tym, co się wlicza, a co nie. Art 10 tejże ustawy wyłącza dane świadczenie przy ustalaniu tylko prawa do zasiłku stałego i okresowego.
Wydaje mi się, że tu nie ma wątpliwości.
Leszek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]