Oświadczenie majątkowe

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 30 paź 2016, 20:15

Witam! Mam pytanie czy będąc zastępcą kierownika muszę składać oświadczenie majątkowe??? :o
Beatrycze36


Napisano: 30 paź 2016, 20:48

oświadczenia majątkowe składają nawet pracownicy szeregowi OPS pod warunkiem że maja upoważnienie wójta/burmistrza/prezydenta do podpisywania decyzji.
jeżeli nie masz upoważnienia to nie składasz
agga.

Napisano: 02 lis 2016, 12:00

Niestety ale oświadczenie musisz złożyć.
Iga2

Napisano: 02 lis 2016, 21:17

Czy szacowna Iga2 może podać podstawę prawną ?
agga.

Napisano: 03 lis 2016, 9:43

Jak Ty możesz być kierownikiem jak nie znasz ustawy o pracownikach samorządowych
Podstawa prawna: Art.24 h ustawa z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym Dz.U.2001.142.1591 z pózn.zm.
nawet z-ca kierownika który wydaje decyzję musi składać oświadczenia pracownik socjalny jak ma upoważnienie również składa oświadczenie
Iga2

Napisano: 03 lis 2016, 18:15

Droga Igo2 ja odpowiedziałam na zadane pytanie przez Beatrycze36 czy jako z-ca kierownika musi składać oświadczenie majątkowe ?
W pytaniu nie pisze że ma upoważnienie do wydawania decyzji.
A Ty Jej piszesz że musi składać.
Należało już dopisać jeżeli ma upoważnienie.
agga.


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]