wywiad alimentacyjny

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 03 lis 2016, 10:33

Witam
Mam pytanie. Mój klient ma otrzymać z naszego Ośrodka zasiłek stały. Do zasiłku stałego przeprowadzamy wywiady alimentacyjne. Klient posiada 3 dzieci, na które płacił alimenty. Czy w takim przypadku mamy prawo przeprowadzić u tych dzieci wywiad? Czy jest jakiś przepis, który ten wywiad wyklucza?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam :)
abc123


Napisano: 03 lis 2016, 10:50

Tylko w przypadku art.64a nie robimy(chodzi o DPS).Ty jednak robisz.
t.franek

Napisano: 03 lis 2016, 11:39

Dziękuję.
abc123


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]