odpłatność DPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 23 sty 2017, 10:19

Witam, mam u Pana decyzję o odpłatności za DPS, a teraz kierownik podpisał umowę z córką, że będzie placić 400zł na nasze konto i jest to dobrowolna doplata za pobyt ojca w DPS. Teraz muszę zmienić poprzednią decyzję o odpłatności?
olka2017


Napisano: 23 sty 2017, 11:12

Poinformowałaś co musisz zrobić to do dzieła zmień decyzję.
Iga2

Napisano: 23 sty 2017, 16:09

Brak podstaw do zmiany decyzji! Odpłatność osoby umieszczonej przecież się nie zmienia. Mieszkaniec domu ponosi opłatę za pobyt na podstawie art. 61 ust. 1 pkt 1, a córka na podstawie art. 61 ust. 1 pkt 2. To nie jest dobrowolna opłata, tylko opłata obowiązkowa z uwagi na w/w art. ( jeśli spełnia warunki art. 61 ust. 2 pkt 2).
Rita8


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]