Utracony czy nie?

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 lut 2017, 12:55

Witam. Takie pytanko. Pan posiadał świadczenie rehabilitacyjne z ZUS, wypłacone w styczniu 2017 r. po raz ostatni. Dnia 24.01.2017 r. zarejestrował się w PUP z prawem do zasiłku dla bezrobotnych. W lutym 2017 r. otrzymał pierwszy zasiłek dla bezrobotnych. Który dochód brać do wyliczeń? Czy świadczenie rehabilitacyjne jest utracone i w związku z tym bierzemy do wyliczeń zasiłek dla bezrobotnych?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
tito167167


Napisano: 20 lut 2017, 13:06

nie ma utraty dochodu, jest kontynuacja w postaci zas. dla bezrobotnych.
ewkaa
Stażysta
Posty: 53
Od: 09 lut 2017, 9:31

Napisano: 20 lut 2017, 13:48

ja liczyłabym zasiłek dla bezrobotnych wypłacony w lutym
abc

Napisano: 20 lut 2017, 16:50

nie ma utraty to nie świadczenia rodzinne
ninka123

Napisano: 21 lut 2017, 11:29

art. 8 ust.3 Za dochód uważa się sumę miesięcznych przychodów z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku lub w przypadku utraty dochodu z miesiąca, w którym wniosek został złożony.
Gość

Napisano: 23 lut 2017, 19:17

utracony
mopsok

Napisano: 24 lut 2017, 8:28

świadczenie zastąpił zasiłek i nie ma utraty. Dochód za styczeń
pracuś socjalny
Referent
Posty: 256
Od: 22 lip 2015, 8:01


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]