p.rzeczowa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: heiland

Napisano: 22 lut 2017, 15:26

w podstawie prawnej decyzji na pomoc rzeczową jakie dajecie artykuły z ustawy o pom.sp.: czy art.39 ust.1 pkt 2 z czy art.36 ust.2e. plis - nowy
hubi


Napisano: 22 lut 2017, 16:10

art. 36 i 39
thorgal70
Praktykant
Posty: 16
Od: 16 lis 2016, 13:39

Napisano: 22 lut 2017, 16:44

dziękuje, ale nadal mam wątpliwości bo art.39 odnosi się do zasiłku celowego a ja mam pomoc rzeczową czy to to samo?
hubi

Napisano: 23 lut 2017, 8:58

a w jakiej formie przyznajesz pomoc rzeczową i z jakich środków ją opłacasz?
thorgal70
Praktykant
Posty: 16
Od: 16 lis 2016, 13:39

Napisano: 23 lut 2017, 9:55

ze środków własnych gminy i są to artykuły żywnościowe do odbioru w sklepie
hubi

Napisano: 23 lut 2017, 11:42

zatem jest to zasiłek celowy w formie niefinansowej
thorgal70
Praktykant
Posty: 16
Od: 16 lis 2016, 13:39

Napisano: 23 lut 2017, 11:55

czyli art.39 cytować też? i z góry ci dziękuję za cierpliwość
hubi

Napisano: 07 mar 2017, 10:36

no i jak?
hubi


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]