do pracowników socjalnych

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 22 lut 2017, 15:42

Czy ukończenie studiów przez pracownika socjalnego jest równoznaczne z ukończeniem I stopnia specjalizacji?
Czy może ma ktoś wykładnię na ten temat.
goppssik


Napisano: 23 lut 2017, 8:33

studia licencjackie na kierunku pracy socjalnej oraz 5 lat stażu pracy są równoznaczne z I stopniem specjalizacji, otrzymujesz tytuł "specjalita pracy socjalnej", ale dużo też zależy od kierownika
allo601

Napisano: 24 mar 2017, 12:15

A czy mając tytuł specjalisty pracy socjalnej i pracując w terenie należy się dodatek?
takikwiatek
Praktykant
Posty: 4
Od: 24 mar 2017, 10:09

Napisano: 24 mar 2017, 15:15

Specjalista pracy socjalnej to nie tytuł, tylko stopień awansu zawodowego tudzież nazwa stanowiska. Tytuł to np. profesor albo hrabia ;) A dodatek - rozumiem, że chodzi o dodatek za pracę w terenie - należy się każdemu pracownikowi socjalnemu pracującemu w terenie niezależnie od stanowiska - art. 121 ust. 3a ustawy.
jerzozwierz
Referent
Posty: 257
Od: 17 sty 2006, 23:22

Napisano: 27 mar 2017, 7:52

No tak, że stopień awansu ;) Dziękuję za odp. :P
takikwiatek
Praktykant
Posty: 4
Od: 24 mar 2017, 10:09

Napisano: 27 mar 2017, 9:18

allo601 pisze:studia licencjackie na kierunku pracy socjalnej oraz 5 lat stażu pracy są równoznaczne z I stopniem specjalizacji, otrzymujesz tytuł "specjalita pracy socjalnej", ale dużo też zależy od kierownika


A z czego to wynika? Szukam informacji i nie mogę znaleźć potwierdzenia Twoich słów. Aczkolwiek byłaby to dla mnie bardzo dobra wiadomość.
mattroj
Praktykant
Posty: 1
Od: 27 mar 2017, 9:15


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]