osiem

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 lut 2017, 6:07

Pani zgłosiła się o opłacenie pełnego wyżywienia w przedszkolu dziecku. Oki kwalifikuje się. Jednak czy ktoś ma wzór decyzji na opłacenie śniadania i podwieczorku, z czego to robicie? Obiad dam z pozaustawowych. Proszę o pomoc.
Pełne wyżywienie


Napisano: 24 lut 2017, 8:36

Taka sama decyzja.W podstawie art.17ust.1 pkt.3,art.48 ust.1,art.106 ust.1 i 4 oraz KPA 104.
t.franek

Napisano: 24 lut 2017, 8:38

No i tylko ze środków własnych.
t.franek


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]