wynagrodzenie za sprawowanie opieki

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 lut 2017, 9:41

wynagrodzenie za sprawowanie opieki wypłaca się od miesiąca w którym Klientka złożyła wniosek do nas czy od daty wydania przez sąd postanowienia w tej sprawie????
owa


Napisano: 27 lut 2017, 14:02

Od daty uprawomocnienia postanowienia.
Sławek

Napisano: 27 lut 2017, 16:04

z jakiego artykułu to wynika??
ja myślałam, że jak klientka złożyła wniosek w lutym 2017r. to zgodnie z art. 106 ust. 3 od lutego 2017r. wypłacane będzie miała wynagrodzenie. Postanowienie sądu ma styczniową datę.
owa


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]