Odzież robocza

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 lut 2017, 17:26

czy może ktoś napisać czy w waszych ośrodkach funkcjonuje coś takiego jak zakup odzieży roboczej dla pracownika socjalnego , ekwiwalent za pranie odzieży itd? U nas tego nie ma i się zastanawiamy od czego zacząć żeby coś takiego utworzyć. Od czego zacząć? Jakie to są rozwiązania i jakie kwoty ? A dla przekory jak ktoś nie ma to jak to argumentuje?
ArcticOPS

Napisano: 28 lut 2017, 8:55

A zacząć trzeba od regulaminu i zarządzenia kierownika dot.ustalenia norm odzieży dla pracowników.
Izaops

Napisano: 28 lut 2017, 15:35

To niby wiemy, ale co w przypadku jak w ośrodku nie ma tego ujętego w planie (budżecie) ? Jakie to są kwoty u was np na kozaczki ocieplane ? a może ktoś wrzuci takie zarządzenie do wglądu. Nasz kierownik podchodzi do tego jak do jeża a my juz mamy dość czekania- trzeba mu na tacy dać ;)
ArcticOPS

Napisano: 28 lut 2017, 16:12

Wam to już całkiem się w tylnych partiach ciała poprzewracało!
Zakup tego, zakup tamtego, to mi się należy, o tamto też! A jeszcze chcemy to!

Ludzie macie względem innych pracowników dużo przywilejów aż za dużo więc uważajcie z tym bo miara może się kiedyś przelać a wtedy będzie jedynie gorzej!

Jesteście za bardzo roszczeniowi a jednoczenie za mało dajecie od siebie bo w większości Was praca socjalna jest tylko w teorii!

Mimo wszystko życzę Wam powodzenia i mam nadzieję że się zmieni Wasze podejście!
GOPSkrzczo

Napisano: 28 lut 2017, 18:03

GOPSkrzczo pisze:
Jesteście za bardzo roszczeniowi a jednoczenie za mało dajecie od siebie bo w większości Was praca socjalna jest tylko w teorii!

Niestety ale po wieloletniej obserwacji mogę to tylko w 100% potwierdzić
Gość

Napisano: 01 mar 2017, 9:26

Niestety pieniądze na ten cel należy zabezpieczyć w budżecie z roku na rok. Czy to się komuś podoba czy też nie, ale to wynika z kodeksu pracy, a następnie z przyjętego regulaminu przez zakład pracy. Pominę złośliwe komentarze, trudno powiedzieć czyje. Jak chcesz przykładowy regulamin napisz adres e-mail
abc

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]