opłata za DPS

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 27 mar 2017, 13:14

Osoba przebywa w DPS , zasiłek pielęgnacyjny będzie miała przyznany od marca 2017 , a wypłata nastąpi w kwietniu, od kiedy zmieniam odpłatność ? od kwietnia czy od maja?
marcelka
Praktykant
Posty: 27
Od: 16 mar 2017, 12:21


Napisano: 27 mar 2017, 22:34

dochód otrzyma w kwietniu, wiec zmiana od maja (nie licząc wyrówanaia) tyko 153,00zł
kasia84
Praktykant
Posty: 1
Od: 27 mar 2017, 22:16

Napisano: 28 mar 2017, 7:55

zmiana od kwietnia i oczywiście że bierzesz pod uwagę wyrównanie dlatego że jest to świadczenie nalezne za dany okres i kwote tego świadczenia uwzględnia się w dochodzie osoby przez okres za który został uzyskany dochód. art. art. 8 ust. 12
ewkaa
Stażysta
Posty: 60
Od: 09 lut 2017, 9:31

Napisano: 28 mar 2017, 14:33

moim zdaniem tak jak Kasia 84
3Krystyna
Praktykant
Posty: 11
Od: 09 mar 2017, 9:32

Napisano: 29 mar 2017, 13:36

tak jak Kasia84
Agniecha2
Referent
Posty: 319
Od: 22 mar 2016, 16:54


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]