zmiana z.stałego w rodzinie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]

Moderator: heiland

Napisano: 20 kwie 2017, 18:40

Czy zmieniamy kwotę z.stałego w rodzinie ( po rewaloryzacji renty)w przypadku, kiedy cały cały dochód rodziny przekroczy powyżej ust. 10% ? czy w przypadku, kiedy przekroczy 10% na osobę w rodzinie?
Rodzina składa się z 2 osób, dochód bazowy rodziny do stałego to 800 zł, dochód po rewaloryzacji 950 zł.
Anka1234
Praktykant
Posty: 2
Od: 20 kwie 2017, 18:26


Napisano: 20 kwie 2017, 23:00

Zmieniamy
BorysB
Praktykant
Posty: 13
Od: 20 mar 2017, 21:37

Napisano: 21 kwie 2017, 6:32

ok ale zmiana przy przekroczeniu 10% całego dochodu rodziny czy dochód dzielimy na ilość osób w rodzinie i zmieniamy kiedy przekroczy 10% na osobę?
Anka1234
Praktykant
Posty: 2
Od: 20 kwie 2017, 18:26

Napisano: 21 kwie 2017, 7:41

Zgodnie z art. 106 ust. 3a ZMIANA DOCHODU (...) RODZINY (...) czyli rodziny a nie dochjód na osobe w rodzinie ;)
Marzeneria
Praktykant
Posty: 15
Od: 28 wrz 2016, 7:53

Napisano: 21 kwie 2017, 9:47

dodatkowy dochód rodziny 670 zł - 2 osoby
670 > 514 przeliczasz stały do nowego dochodu w rodzinie
Dawni temu dostaliśmy taką ściągę od prawników
Wredniocha
Referent
Posty: 267
Od: 17 gru 2016, 14:13


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 5 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]