POUCZENIE- nowe przepisy

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 01 cze 2017, 11:05

tak na dobry początek dnia. Czy w sprawach przyjętych w maju ale decyzja wydawana w czerwcu stosujecie już nowe pouczenie czy jeśli przyjęta w maju to wszystko według starych przepisów?
domaninier
Praktykant
Posty: 7
Od: 24 maja 2017, 9:20


Napisano: 01 cze 2017, 11:16

Dla spraw wszczętych przed 1 czerwca, dla któych decyzje będą wydane w czerwcu w podstawę prawną trzeba wrzucić art. 16 ustawy z dnia 7 kwietnia 2017 r.
Solitudo cordis,
Solitudo animae
Ojciec76
Starszy referent
Posty: 774
Od: 09 gru 2010, 9:31
warmia, mazury

Napisano: 01 cze 2017, 11:43

co to za ustawa czy kpa?
GraziaU
Praktykant
Posty: 32
Od: 23 mar 2017, 15:11

Napisano: 01 cze 2017, 11:58

Wystarczyło wpisać: ustawa z dnia 7 kwietnia 2017 r. w google.
https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=ust ... nia+2017+r.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 2860
Od: 04 sty 2013, 20:46
woj. lubelskie


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]