Potwierdzanie dokumentów zgodnie z nowym KPA

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: heiland

Napisano: 12 cze 2017, 10:54

Witam, kto u Was potwierdza dokumenty za zgodność kserokopii z oryginałem(kierownik, prac.soc) wysyłane do innych instytucji np prokuratury zgodnie z nowym KPA?
Ewika11
Praktykant
Posty: 1
Od: 12 cze 2017, 10:22


Napisano: 12 cze 2017, 12:05

Otrzymaliśmy upoważnienia art 268a kpa.
Wredniocha
Referent
Posty: 315
Od: 17 gru 2016, 14:13

Napisano: 12 cze 2017, 12:46

od kierownika wystarczy ? czy Burmistrz ?
male
Praktykant
Posty: 14
Od: 27 mar 2017, 14:55

Napisano: 14 cze 2017, 15:10

Wrednioch proszę podaj, kto u Ciebie wydał takie upoważnienie ?
male
Praktykant
Posty: 14
Od: 27 mar 2017, 14:55

Napisano: 16 cze 2017, 8:00

Wg pana Bartłomieja M. art. 268a kpa jest dla Wójta/Burmistrza/Prezydenta i jego pracowników - informacja ze szkolenia.
pawel.w
Praktykant
Posty: 24
Od: 20 mar 2017, 9:22

Napisano: 16 cze 2017, 13:26

Dyrektor MOPS podpisał
Wredniocha
Referent
Posty: 315
Od: 17 gru 2016, 14:13

Napisano: 19 cze 2017, 15:22

Dzięki ! :)
male
Praktykant
Posty: 14
Od: 27 mar 2017, 14:55


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]