z.okr.czy do zwrotu??

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 cze 2017, 10:27

Mam pytanie.Czy klientka która w marcu i kwietniu otrzymała z. okr a w połowie kwietnia podjeła z projektu prace na umowę zlecenie przez 2 tyg. i koncem kwietnia otrzymała za nią wynagrodzenie,powinna zwrócic zas. okres.do OPS-u za m-ac kwiecien,. klientka zarejestrowała się ponownie w PUP, jest os.bezrobotną /przez 2 tyg. wyrejestrowana z pup/ i ubiega sie o pomoc w czerwcu.
panda1234
Praktykant
Posty: 5
Od: 22 gru 2016, 17:51


Napisano: 19 cze 2017, 9:01

Według mnie nie- bo robisz zmianę od miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana sytuacji - jedynie , czego można byłoby się przyczepić, to powód, z tytułu jakiego otrzymywała ten zasiłek- bo na moment wypłaty już nie była osobą bezrobotną.A miałaś spisany z nią kontrakt ? Bo wtedy mogłabyś ją spokojnie podciągnąć pod art.38 ust.4a
mamala
Stażysta
Posty: 86
Od: 24 lut 2017, 9:47


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]