odpłatność rodziny za usługi opiekuńcze

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 04 paź 2017, 7:34

Witam. Mam taki problem. Pani ma przyznane usługi opiekuńcze. Odpłatność za usługi 30% zgodnie z naszą tabelą odpłatności. Pani ma syna, kawalera bezdzietnego, który podjął dobrze płatną pracę. Przedstawił zaświadczenie o dochodach netto 2800,00zł. Jak wyegzekwować od niego płatność tych 70%, które obecnie my pokrywamy. Spisuje się jakąś umowę? Proszę o pomoc.
opesik
Praktykant
Posty: 22
Od: 12 kwie 2017, 8:01


Napisano: 04 paź 2017, 14:22

Nikt nie pomoże?
opesik
Praktykant
Posty: 22
Od: 12 kwie 2017, 8:01

Napisano: 06 paź 2017, 7:57

Kierownik może spisać umowę na podstawie art. 103 jeżeli Pan chce dopłacać
ipsirka
Praktykant
Posty: 14
Od: 09 mar 2017, 8:30


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]