przeprowadzenie wywiadu dla innego Ośrodka

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 09 paź 2017, 8:00

czy ktoś podpowie ile czasu mamy na przeprowadzenie wywiadu np. cześć II dla innej jednostki? bo jestem nowa a w moim ops są zdania podzielone
kasia2210
Praktykant
Posty: 26
Od: 19 lis 2015, 8:34


Napisano: 09 paź 2017, 9:25

zgodnie z rozporządzeniem 14 dni roboczych
piterrr
Stażysta
Posty: 56
Od: 16 gru 2014, 15:08

Napisano: 28 lis 2017, 15:39

Raczej zgodnie z art. 105 ustawy o pom społ - 7 dni
Emiliana1
Stażysta
Posty: 60
Od: 04 sie 2016, 9:06


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]