dożywianie - wypłata w kasie

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 lis 2017, 12:10

Hejka!
Czy ktoś z was płaci w kasie pieniądze z art. 48 b na zakup żywności. Ustawa jasno nie precyzuje czy można. Ma ktoś podstawę prawną?
agaops
Praktykant
Posty: 3
Od: 30 wrz 2015, 12:30


Napisano: 07 lis 2017, 14:34

Płacisz normalnie jak wszystkie inne zasiłki.Po co ci jakeś podstawy.
ttt
Stażysta
Posty: 56
Od: 10 paź 2017, 10:58

Napisano: 08 lis 2017, 14:36

A który artykuł mówi o traktowaniu tego zasiłku jak celowy płatny w kasie? Art. 48 b ust 2 Pomoc doraźna albo okresowa w postaci jednego gorącego posiłku dziennie przysługuje osobie, która własnym staraniem nie może go sobie zapewnić.Więc czy aby na pewno można wypłacać w kasie?
agaops
Praktykant
Posty: 3
Od: 30 wrz 2015, 12:30

Napisano: 08 lis 2017, 15:11

poczytaj art.48b ust.5
ttt
Stażysta
Posty: 56
Od: 10 paź 2017, 10:58


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 4 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]