Ustalenie dochodu - fundacja

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 17 lis 2017, 15:50

Jeśli rodzina otrzymuje regularnie pomoc finansową z fundacji czy wliczamy to do dochodu ? Szukam wyroków w tej sprawie - pomoże ktoś ?
Oossiiaa
Praktykant
Posty: 12
Od: 03 lip 2014, 8:52


Napisano: 20 lis 2017, 13:21

W art. 8 ust. 4 nie jest napisane, że nie wliczamy do dochodu wsparcia z fundacji, więc ja bym wliczyła jeśli jest to regularny dochód
tito167
Praktykant
Posty: 3
Od: 29 sie 2008, 16:22
Głogów, Polska


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]