Do kiedy należy mi się pomóc na kontynuowanie nauki

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 lut 2018, 18:44

Mam przyznane świadczenie pomoc na kontynuowanie nauki do kiedy powinnam dostać je jeśli kończę w tym roku w kwietnim szkole i nie zamierzam dalej się już uczyć?
Patka1997
Praktykant
Posty: 7
Od: 07 lut 2018, 15:02


Napisano: 08 lut 2018, 8:29

"Art. 89.3. Pomoc, o której mowa w ust. 2, przyznaje się na czas nauki, do czasu jej ukończenia, nie dłużej jednak niż do ukończenia przez osobę usamodzielnianą 25 lat."

Co za tym idzie, pomoc przysługuje do konkretnego dnia kwietnia, w którym ukończysz naukę.
walek
Stażysta
Posty: 104
Od: 29 paź 2007, 13:05


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 2 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]