zbc Pomost Sygnity i wywiady

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 10 paź 2008, 10:18

witam
zrobilem odbudowe zbioru i wyszly mi bledy dot. wywiadow, ze opis sytuacji nie moze byc wczesniejszy niz data o pol roku od kwartalu za ktory przesylamy dane w zbiorze.

w jaki sposob poprawic ten blad. daty przeprowadzenia wywiadu nie moge modyfikowac a jak zrobie nowy wywiad jakis posredni pomiedzy ta roznica 0,5 roku to wywala mi blad ze data nie moze byc wczesniejsza niz data ostatniego wywiadu.

jak poprawiacie te bledy?
~M

Napisano: 10 paź 2008, 10:42

możesz zmienić datę wywiadu, na taką która Ci pasuje:
dec. zatwierdzone, znajdź błędną decyzję, wejdź w tryb przeglądfania, po prawej na dole otwórz wywiad, czynności - zmień datę kompletnego wywiadu.
~Grzegorz

Napisano: 10 paź 2008, 11:59

~M. Datę każdego zatwierdzonego wywiadu można zmienić korzystając z menu Czynności na liście wywiadów i wybierając pozycję \"Zmień datę kompletnego wywiadu\". Z tego samego menu można wybrać pozycję \"Dodaj brakujący wcześniejszy wywiad\" dzięki czemu można wprowadzić wywiad, jak to nazwałeś \"pośredni\" czyli między dwoma innymi. A dalej można dołączyć ten dołożony wywiad do decyzji tak jak napisał ~Grzegorz.

Ja wiem że nie każdy ma czas czytać podręczniki, ale absolutne minimum to poczytać sobie opisy zmian które publikujemy na naszej stronie www.public.sygnity.pl przy kolejnych wersjach Pomostu, aby wiedzieć co i jak. No i oczywiście z takimi pytaniami zwracać się do naszego serwisu lub na nasze forum na stronie www.public.sygnity.pl/forum/
pozdrawiam
Tomek
~SYGNITY

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]