poszkodowani przez firmę GCP Kraków

Strona 18 z 18    [ Posty: 175 ]

Moderator: heiland

Napisano: 07 mar 2018, 11:04

Drodzy forumowicze

nie zostawiajcie sprawy!

ja wysłałem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa do prokuratury w Krakowie - listem poleconym

otrzymałem informację, że sprawa została przekazana do prokuratury Kraków Śródmieście (właściwej dla tej spółki)

WYSYŁAJCIE ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY Kraków Śródmieście!!!!

Może w końcu Firma GPC, Busines Managment, ABC czy jak znowu będzie się nazywała odpowie za swoje praktyki?! Może właściciele tych firm, których nazwiska są znane w końcu poczują jakie metody są przez nich i ich pracowników stosowane?!

GORĄCO ZACHĘCAM DO DZIAŁANIA !
tomza
Praktykant
Od: 13 gru 2017, 19:42

Napisano: 13 mar 2018, 10:39

Niestety jestem jedną z oszukanych. Chciałabym wszystkich uświadomić a jednocześnie umocnić w walce z oszustami. Rozliczają się metodą kasową w VAT a to oznacza, że odprowadzają VAT kiedy dostaną płatność lub 180 dnia od "dnia wykonania usługi". To oznacza, że męczą człowieka co najmniej pół roku. Ale grunt to nie wspomagać ich w finansowaniu ich wyłudzeń. Póki co wystawiają faktur setki. Także jest nas naprawdę wielu i wiele możemy zdziałać...
Wisona
Praktykant
Od: 13 mar 2018, 10:30

Napisano: 04 kwie 2018, 10:25

Osoby poszkodowane mogą firmę zniszczyć z moją pomocą,podaje adres e-mailowy do kontaktu
klaudia.paryz@onet.pl.
Oferuje złożenie zeznań w prokuraturze na temat struktury firmy oraz procederu oszukiwania klientów.Osobą odpowiedzialną za oszukiwanie klientów jest kierownik firmy Elżbieta Mikołajska.
Proces nękania klientów ma na celu zastraszanie,w sposób prymitywny.
Moje honorarium wynosi 50000 zł.Oświadczam,że informacje przekazuje Państwu wiarygodnie.
Jeżeli poszkodowani są zainteresowani zapraszam do kontaktu.
KlaudiaParyz
Praktykant
Od: 04 kwie 2018, 10:23

Napisano: 04 kwie 2018, 11:18

Osoby poszkodowane mogą firmę zniszczyć z moją pomocą,podaje adres e-mailowy do kontaktu
klaudia.paryz@onet.pl.
Oferuje złożenie zeznań w prokuraturze na temat struktury firmy oraz procederu oszukiwania klientów.Osobą odpowiedzialną za oszukiwanie klientów jest kierownik firmy Elżbieta Mikołajska.
Moje honorarium wynosi 50000 zł.Oświadczam,że informacje przekazuje Państwu wiarygodnie.
KlaudiaParyz
Praktykant

Napisano: 04 kwie 2018, 11:20

klaudia.paryz@onet.pl.
KlaudiaParyz
Praktykant

Poprzednia

Strona 18 z 18    [ Posty: 175 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]