poszkodowani przez firmę GCP Kraków

Strona 15 z 17    [ Posty: 165 ]

Moderator: heiland

Napisano: 23 mar 2015, 12:40

Ja również dałam się nabrać. W 2011 roku też zadzwoniła do mnie miła Pani i namówiła na bezpłatny okres próbny z informacją że z końcem okresu próbnego zadzwoni z pytaniem o przedłużenie. Niestety nie zadzwoniła, ja zapomniałam o portalu aż do otrzymania faktury. Jak zadzwoniłam z pytaniem zostałam wyśmiana przez panią która już nie była miła z ironicznym stwierdzeniem ze trzeba czytać regulamin. Wysłałam pismo dotyczące "oświadczenia woli" oczywiście tego nie uznali. W pierwszej chwili chciałam zapłacić ale wtedy coś mnie tknęło i zaczęłam szukać informacji, no i się okazało ze nie ja jedna byłam takim "jeleniem" , postanowiłam ze za nic w świecie nie zapłacę OSZUSTOM. Od tego czasu zgromadziłam sporo korespondencji, telefonów nie odbierałam, a jak odbierałam to udawałam ze nie wiem o co chodzi. Spółkę dwa lata temu rozwiązałam ( z innych powodów) i zmieniłam adres. Ostatnim pismem było potwierdzenie salda, nie potwierdziłam. Przez ten cały okres nie odpisywałam na ich korespondencję, nic nie podpisałam, nie zgodziłam się na żadne mniejsze kwoty, bo z jakiej racji mam płacić cokolwiek. Na razie spokój. Zasięgałam porady prawnej, podobno po 3 latach sprawa jest przedawniona. Mam nadzieję że dadzą mi spokój. RADA DLA WSZYSTKICH - NIE PŁAĆCIE! NIE DAJCIE SIĘ W TO WKRĘCAĆ JESZCZE BARDZIEJ!
ellak

Napisano: 29 kwie 2015, 10:18

Moja historia Z GCP zakończyła się moja stanowczość(oczywiście dzięki forum i życzliwym ludziom z tego forum) i postępowanie wg wskazówek osób które wygrały z tą nieuczciwą firmą, dotrwałam szczęśliwie do zakończenia sprawy przysłali mi korektę faktury. Dlatego Powtórzę za poprzedniczką WALCZCIE i NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ. CZYTAJCIE RADY NA TYM FORUM SA NIEOCENIONE. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.
anka79
Praktykant
Od: 06 paź 2014, 15:31

Napisano: 19 maja 2015, 22:49

Ja też walczę z GCP od 12/2014 roku. Poprosiłem, aby ta firma wysłała mi nagrania z moją rozmową. Dostałam plik. W nagranej rozmowie nie ma mowy o żadnym abonamencie, żadnym okresie wypowiedzenia, o żadnych kwotach. Nawet nie wspomina się o przeczytaniu jakiegoś ich regulaminu. ( w nagraniu pani stwierdza, że to tylko po to, żeby było w systemie). Miała to być bezpłatna, testowa, demonstracyjna wersja portalu. Byłem z tym u prawnika i powiedział, żeby nie płacić i czekać na wezwanie z sądu. Niestety firma co innego nagrała, co innego wysyłają i co innego żądają. Między czasie chcieli mi obniżyć usługę na 400,00 zł. Dzwonili również o ugodę ponieważ wysyłają dokumenty do sądu. Najlepiej z nimi nie rozmawiać. Jeżeli sytuacja rozwinie się po mojej myśli pójdę i zgłoszę to na policję lub w prokuraturze.
samsung

Napisano: 24 cze 2015, 18:47

Wychodzi na to, że i ja dałam się wkręcić :( Miła Pani dzwoniła i zachęcała do skorzystania z darmowego okresu ... uległam, zarejestrowałam się, dostałam maila potwierdzającego dostęp i nigdy więcej na ten portal nie weszłam. A dziś dostałam smsem wezwanie do uregulowania faktury - a ja nie przypominam sobie, żebym jakąkolwiek fakturę dostała! Przeszukałam pocztę, żadnej faktury nie mam. W mailu aktywacyjnym jest dopisek: "Jeżeli nasz serwis nie spełnia Twoich oczekiwań napisz do nas. Twoja opinia pomoże nam udoskonalać nasz serwis, aby był przyjazny dla Ciebie i innych Użytkowników. Możesz też złożyć wypowiedzenie bezpłatnego dostępu do portalu najpóźniej do 21 dnia od złożenia zamówienia. Brak wypowiedzenia w ww. terminie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na roczny okres abonamentowy. Po okresie promocyjnym opłata za roczny abonament dostępu do serwisu PrawoPL wynosi 799,01 zł netto. Wypowiedzenie umowy dostępu z podaniem numeru zamówienia powinno być złożone e-mailem na adres bok@prawopl.pl, faksem na numer 12 376 48 21 lub listem poleconym, pod rygorem nieważności" W dniu aktywacji nie zwróciłam na ten zapis uwagi. Czy też dostaliście takiego maila? Czasami korzystam z okresu na testowanie różnych rodzajów usług, ale do tej pory raczej po okresie próbnym usługa była wyłączana.

Co dalej? Z góry dziękuję za wsparcie!
winniex.t

Napisano: 20 lip 2015, 20:37

Witam, mnie nabrali w lipcu, od tego czasu przychodzily listy z fakturami, odbierac odbierałem bo to zwykłym listem, ostatnio wysłali coś poleconym ale nie odbierałem bo wiedziałem ze to od nich bo była pieczątka po okresie 3 tyg przyszło na emaila
Prosimy o

kliknięcie potwierdzenia odbioru lub przesłanie informacji zwrotnej. z
poważaniem BOK GCP Instytut Doskonalenia Wiedzy Prawno-Ekonomicznej
J.Mosiądz, T. Oliwa, D. Rząsa Sp.J 31-752 Kraków, ul. Łowińskiego 7E
NIP: 678-25-48-091, REGON: 351385301, KRS: 0000254412 Sąd Rejonowy dla
Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy KRS

i narazie to chyba by było spokoj, poprostu jak dzwonili powiedziałem im ze spotkają się w sądzie z moimi prawnikami, i to było by na tyle nie podpisywać nic jak coś mówić ze chetnie spotkacie się w sądzie i tyle.
Lakrimozo

Napisano: 20 lip 2015, 20:38

a w zapomniałem dodać w emailu jako załącznik faktura korygująca i tam napisane ze uznanie reklamacji i tyle. także olewać temat i niedać sie nastraszyć.
Lakrimozo

Napisano: 29 gru 2015, 13:34

Pragnę was moi drodzy poinformować że z dniem dzisiejszym zakończyły się moje przeboje z GCP :D:D Tak jak większość z was zostałem przez nich oszukany. Od Kwietnia 2015 do dziś 29.12.2015 otrzymałem 25 "ostatecznych wezwać do zapłaty" (ubaw) oraz 7 telefonów gdzie byłem straszony sądem. Zawsze ucinałem rozmowę mówiąc że jak uważają że mają rację to niech mnie pozwą zamiast tylko straszyć. Oczywiście napisałem do nich również pismo o "zawarciu umowy pod wpływem błędu" od razu po ich pierwszym telefonie z pogróżkami.

Dzisiaj otrzymałem od nich fakturę korygującą na pełną kwotę !!!
NIE DAJCIE SIĘ ZASTRASZYĆ I NIE PŁAĆCIE OSZUSTOM!!!!!
WYGRANY

Napisano: 15 lut 2016, 11:07

jeśli macie problemy z windykacjom polecam tego adwokata http://www.adwokat-cichowski.pl/
Pan Cichowski nie pobiera od nas pieniędzy za pomoc :)
sandra1121

Napisano: 07 wrz 2017, 18:18

Drodzy, też czuję się oszukana przez powyższą Spółka Jawna. Poszukuję osoby które aktualnie mają podobne perypetie.
Zadzwonili do mnie, zaproponowali platny dostep do Partalu Prawnego. Odmowilalm. Bardzo nalegali na skorzystaniu z 14 bezplatnych dni. Upewnilamsie ze doniczego to nie zobowiazuje, ani nie bede musialam pamietac, zeby wyslac wypowiedzenie. Zapewnili, że zadzwonią po okresie próbnymi i zapopronoują przedłużenie,nicnie poleci z automatu. Natomiast nikt nie dzwonil . O sprawie zapomnialam. Po kilku tygodiach dostaje fakturę oraz agresywnę zachowanie z ich działu windukacji.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2017, 8:03 przez heiland, łącznie zmieniany 1 raz
Powód: Zmiana na prośbę autora wpisu.
Jordana
Praktykant
Od: 07 wrz 2017, 18:13

Napisano: 17 wrz 2017, 0:05

Jordana pisze:Drodzy, też czuję się oszukana przez powyższą Spółka Jawna. Poszukuję osoby które aktualnie mają podobne perypetie.
Zadzwonili do mnie, zaproponowali platny dostep do Partalu Prawnego. Odmowilalm. Bardzo nalegali na skorzystaniu z 14 bezplatnych dni. Upewniłam sie ze doniczego to nie zobowiazuje, ani nie bedę musialam pamietac, zeby wyslac wypowiedzenie. Zapewnili, że zadzwonią po okresie próbnymi i zapopronoują przedłużenie,nicnie poleci z automatu. Natomiast nikt nie dzwonil . O sprawie zapomnialam. Po kilku tygodiach dostaje fakturę oraz agresywnę zachowanie z ich działu windukacji.

Witam, własnie padłam kolejną ofiarą tej " prawniczej spółki" . Ten sam scenariusz sympatyczna pani w rozmowie telefonicznej( konie sierpnia 2017) proponuje 14 dniowy bezpłatny dostęp do portalu prawnego bez żadnych zobowiązań finansowych.Po 9 dniach mają się skontaktować (wręcz zaklina się,że bedzie kontakt z firmy), oczywiście to tylko obietnica. Po 14 dniach dalej nic, a po prawie miesiącu telefon od osoby decyzyjnej( za taką się podaje), z "reprezentującej literę prawa firmy" z pytaniem czy otrzymałam fakturę za zakupiony dostep do portalu Ergo. Więc odpowiadam,że nie otrzymałam bo nie złożyłam zadnego zamówienia bo "towar", który mi zaproponowano, nie spełnia moich oczekiwań. Nawiasem mówiąc totalny blot - korzystałam z LEXA, ABC, LEGALISA. Bardzo niesympatyczna, wręcz arogancka osoba mówi ,że faktura została wysłana bo skoro nie odstąpiłam w ciagu 14 dni od zamówienia tzn. ze dokonałam zakupu i zaczyna mnie przez telefon straszyć konsekwencjami braku płatności włącznie do ściągania, w przypadku mojeje śmierci, spadkobierców. Po chwili, chyba doszła do wniosku,że przeholowała i zaczyna łagodzić swoją wypowiedź, propozycją rozłożenia płatności na raty itd. Myślę ,że najwyższy czas przerwać ten bezprawny proceder, firma prawnicza, która próbuje wyłudzać pieniądze od potencjalnych klientów,nabierających sęe na nieuczciwie konstruowaną ofertę, która po zakończeniu rozmowy telefonicznej o 14 dniowym teście, nagle w email tzw.powitalnym staje się zamówieniem, w nomenklaturze prawniczej to przecież oszustwo. Może najwyższy czas złożyć zbiorowe zawiadomienie do Prokuratury.
soniq
Praktykant
Od: 16 wrz 2017, 23:21

PoprzedniaNastępna

Strona 15 z 17    [ Posty: 165 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]