staz z urzedu pracy a wysluga lat

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: heiland

Napisano: 24 paź 2017, 10:38

Czy zaświadczenie o odbyciu stażu z Powiatowego Urzędu Pracy - Centrum Aktywizacji Zawodowej wlicza się do wysługi lat?
prosze o pomoc
gops141987
Praktykant
Posty: 3
Od: 21 cze 2017, 11:09


Napisano: 24 paź 2017, 13:02

jeśli pobierało się stypendium w okresie odbywania stażu, to tak; (art. 79 ustawy o promocji zatrudniania i instytucjach rynku pracy...)
mgops7
Praktykant
Posty: 16
Od: 13 paź 2017, 13:51

Napisano: 24 paź 2017, 13:04

oczywiście pobieranie stypendium w okresie stażu musi wynikać z odpowiedniego zaświadczenia z PUP;
mgops7
Praktykant
Posty: 16
Od: 13 paź 2017, 13:51


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]