wniosek do kuratora - odpracowanie godzin

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 17 wrz 2016, 9:33

mam problem nie potrafafie nigdzie znalezici takiego wniosku do kuratora w necie a chodzi mi o to .... przebywam teraz na leczeniu odwykowym w osrodku MONAR dostałem godzinki do odrobienia za grzywne kurator wysłał mi zawiadomienie do siebie i prosi mnie o napisanie wniosku o ustalenie miejsca gdzie mugłbym odpracowywać te godzinki aja chce je odpracowywac je tu w osrodku i potrzebuje takie własinie pismo i jeszcze takie samo pismo ze osrodek sie zgadza na taka moja prozibe w imieniu kierownika prosze bardzo o pomoc Robert Skoczylas
robson154@op.pl


Napisano: 22 wrz 2016, 21:17

Musi Pan napisać w prawym górnym rogu miejscowośc oraz datę, następnie pod spodem do adres placówki do której kierujemy wniosek (kurator w tym przypadku), następnie swoje dane. Na środku piszemy "wniosek" i treśc powinna wyglądać mniej więcej tak: Wnoszę o ustalenie miejsca odbycia prac społecznych w ośrodku odwykowym MONAR + uzasadnienie. Do pisma musi Pan dołączyć w formie załącznika zgodę kierownika MoNARu. Na dole czytelny podpis.
patzar
Praktykant
Posty: 3
Od: 20 wrz 2016, 20:08
Kraków

Napisano: 13 maja 2017, 15:18

Gdyby kurator nie wyraził zgody, może Pan również złożyć wniosek o przerwę w wykonywaniu prac społecznych. Myślę że sąd uzna leczenie w ośrodku odwykowym jako okoliczność usprawiedliwiającą taką przerwę.
isia26
Praktykant
Posty: 1
Od: 11 maja 2017, 23:28


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]