ekwiwalent pieniężny na odzież dla OPS

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: voodoo

Napisano: 30 wrz 2013, 21:16

Napiszczie mi proszę jak to jest w Waszych Ośrodkach z ekwiwalentem pieniężnym na odzież, czy istnieje dalej zapis w regulaminach zakładowych, czy może został on aneksem wykreslony - z jakiego powodu. Proszę o pomoc bo w moim Ośrodku, jest tworzony nowy regulamin w którym nie zawarło tej kwestii. W rozmowach na w/w temat z kierownictwem i osobą wykonującą zasania służby bhp powołuję się na art 2377 kodeksu pracy oraz opis stanowiska pracy i zakres obowiązków pracownika. Pozdrawiam i czekam na informacje.
Kasia
~Kasia
Inspektor
Od: 29 mar 2007, 16:54
Ryczywół, Polska

Napisano: 30 wrz 2013, 21:30

są ale grosze tj. ok 10 zł miesięcznie, chyba tylko na proszek
~~mopsik

Napisano: 02 paź 2013, 16:09

ja jestem z ops gostyń u mnie jest zapis chyba w regulaminie dokładnie nie wiem mogę sprawdzić
w każdym razie ja dostaje ok 180zł netto jestem z wielkopolski
a Ty jeżeli można wiedzieć z jakiego ops jesteś??
jeżeli będziesz chciała wiedzieć więcej tu mój mail mqpm@intwria.pl
musimy się trzymać się razem powodzenia
~elaaa

Napisano: 02 paź 2013, 16:11

mqpm@interia.pl
~elaaa

Napisano: 27 paź 2013, 9:23

w moim ośrodku kierownik robi wszystko, żeby nie wypłacić, ale ja się tak łatwo nie poddam. Nawet do ministra napiszę jak będzie trzeba, bo mam dosyć traktowania nas pracowników socjalnych jak byle co.
~Ja

Napisano: 25 cze 2014, 11:25

u nas jest wyplacany ekwiwalent za odzież i pranie odzieży pracownikom pracującym w terenie
ekwiwalent wprowadzony jest zarządzeniem dyrektora podane są stanowiska na których sie należy, wysokośc i czasookres uzywania
ramira

Napisano: 25 cze 2014, 14:35

Co zaliczacie do odzieży ? U nas kurtka zimowa i wiosenno/jesienna oraz buty zimowe i wiosenne.
male

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]