Opony wielosezonowe - warto kupić?

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 05 gru 2017, 16:26

Cześć. Jak w temacie - zastanawiam się czy warto zainwestować w opony wielosezonowe na przykład z tej oferty https://www.pirelli.com/tyres/pl-pl/car ... all-season Co o tym myślicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady w tym obszarze tematycznym :)
Kiedy człowiek ciągle mieszka sam, różne rzeczy zaczynają mu dokuczać.
Barbie
Awatar użytkownika
Praktykant
Od: 26 lis 2017, 14:30

Napisano: 06 gru 2017, 10:59

Hoł, hoł, hoł...jak by to dzisiaj powiedział Św, Mikołaj, ale pytanie. A fajne w sumie.
Nie znam się, ale wydaje mi się (intuicja mi podpowiada), że nie. Nie warto kupować całorocznych, uniwersalnych, wielosezonowych, zwał jak zwał. To tak jak z kupowaniem rzekomo oszczędnych żarówek. U kierowców, którzy narażeni są na srogie, prawdziwe zimy, nie sprawdzą się prawdopodoooobnie. Co do pirelli. Ma Pan samochód sportowy? zdają egzamin u kierowców o zacięciu do jazdy dynamicznej, sportowej. Ja bym nie kupiła prelli. Kalendarz i owszem.
doktorantka13
Praktykant
Od: 01 lis 2017, 17:07

Napisano: 06 gru 2017, 23:39

Haha jak się nie znasz to się nie udzielaj. Odnośnie żarówek energooszczędnych (ja stosuje ori LED Philips i Osram) widzę różnicę w rachunku za prąd.

Co do opon - Pirelli nie robi konkurencyjnych opon (i to obojętnie jakich), całoroczne to tylko Michelin Cross Climate + lub Goodyear Vector 4Seasons G2 (po zimie wezmę te pierwsze). Z tym że nie polecałbym ich dla osób mieszkających w górach. Tam potrzebna jest zacna trakcja.
voodoo
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 02 cze 2016, 10:23
Polska B

Napisano: 07 gru 2017, 0:01

Haha...a od kiedy to my jesteśmy na Ty? a ja myślę, że Dębica po prostu, do tego dobry garnitur z ZARA, płaszcz Bytom, koszula Wólczanka i jest ok. Marki auta nie będziemy reklamować.
doktorantka13
Praktykant

Napisano: 07 gru 2017, 1:44

Od zawsze, internet to nie życie w realu. A jak chcesz bardziej dyskutować to zaraz można bana dać za używanie wielu kont na forum (Emili, Nastka, [Anioł]).
voodoo
Awatar użytkownika
Administrator
Polska B

Napisano: 07 gru 2017, 8:34

Reakcja Pana była przewidywalna.
Nie używam wielu kont jednocześnie, mam jedno. Zmieniłam poprzednią nazwę. Dla przykładu de charette był elmerem a w międzyczasie jeszcze kimś innym. Czy to jest analogiczna sytuacja?
doktorantka13
Praktykant

Napisano: 07 gru 2017, 14:27

Nie zmieniłaś nazwy a zakładasz co rusz nowe konta z nowymi nazwami. Elmer nie tworzył nowego konta - zmienił nazwę użytkownika. Za idiote mnie uważasz? Wieczorem dam bana- żebys była tego świadoma.
voodoo
Awatar użytkownika
Administrator
Polska B

Napisano: 07 gru 2017, 15:13

Proszę mnie nie straszyć, ponieważ jest to słabe jak na mężczyznę.Dzisiaj Pan jest a jutro może już Pana nie być. Pan pyta czy uważam go za "idiotę"? Nie. Gdybym odpowiedziała twierdząco, obraziłabym osoby z niepełnosprawnością, które kiedyś w ten sposób klasyfikowano i to było bardzo krzywdzące.Proszę się pilnować na przyszłość z takimi terminami.
Proszę też nie czekać do wieczora. Proszę dać mi bana teraz. Proszę nie komentować później usera, bo będzie to tchórzostwem podszyte.
doktorantka13
Praktykant

Strona 1 z 1    [ Posty: 8 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]