Co robi pracownik socjalny w czasie pracy?

Strona 1 z 5    [ Posty: 46 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 16 cze 2009, 21:20

Pracownik socjalny to zawód zaufania publicznego, któremu osoba z problemami powierza swoje troski, dramaty życiowe, osobiste wyznania. Tak przynajmniej powinno być, ale jak weszłam na to forum to ogarnia mnie rozpacz a zarazem pusty śmiech, a także obawa czy osoba taka jest godna zaufania i szacunku, chyba pracownik socjalny, chyba dziewczyna albo kobieta, tak by wynikało z tego jak się podpisuje na forum. Czy taka osoba jest dobrym pracownikiem socjalnym, co na to jej zwierzchnictwo, czy to aprobuje. Otóż czytając niektóre tylko wypowiedzi, bo wszystkich nie sposób, odnosi się wrażenie, że osóbka taka większość czasu pracy poświęca na wpisy na forum, ale to jeszcze rozumiem bo może tutaj chodzić o porady, wymianę doświadczeń itd. ale jak można tak bezobcesowo uganiać się za atrakcjami o podłożu seksualnym, niczym lolitka ze swędzącą ci..pe czką, szukającą pana do uprawiania wirtualnych przyjemności, czy takiej osobie można bez obawy powierzyć swoje osobiste i rodzinne problemy. Czy taka osoba znajdzie czas i chęci na pomoc drugiej osobie czy tylko zajmuje się sobą.
Czy to jest dobry przykład pracownika socjalnego, chyba nie.
Nie wiem, ale jej przełożeni albo o niczym takim nie wiedzą, albo udają przysłowiowego Greka, albo też w nadmiarze czasu robią podobne rzeczy. Tak często szkalujecie nas klientów, a część z was jest tak napalona, ale nie na pracę tylko na różnego typu zabawy wirtualne. Taki pracownik to zły pracownik, takie jest moje zdanie.
~Amanda

Napisano: 16 cze 2009, 21:39

1. o kogo chodzi?????
2. o co chodzi????
3. skąd wiadomo, że to pracownik socjalny, skoro na forum moze wypowiadać sie ( niestety ) kazdy????
4. ło matko.......
5. o ja cie.......
6. ;))))))
7. chyba tez jestem złym pracownikiem socjalnym - lubie eksperymentować w łóżku...a fe....
8. wirtulany seks = bezpieczny seks = odpowiedzialny seks = oopowiedzialny pracownik ( za siebie i za ludzkość ) ;))))))))
~...

Napisano: 16 cze 2009, 22:20

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem ...
Amando masz dużo racji , niektórzy w pracy zajmują się wszystkim oprócz pracą , nasza klasa , allegro , zakupy , przy okazji zamiast oceniać innych niech każdy zrobi rachunek czy nie ma sobie nic do zarzucenia , ja też zrobię
~gocha

Napisano: 16 cze 2009, 22:55

wpis usunięto za nieprzestrzeganie netykiety (admin)
~oob

Napisano: 16 cze 2009, 23:26

wpis usunięto za nieprzestrzeganie netykiety (admin)
~Grażka od karolka

Napisano: 16 cze 2009, 23:27

witajcie koleżanki - Renata
~XXx

Napisano: 17 cze 2009, 0:36

Koleżanki powyzej - zmiencie forum i nie oczerniajcie tej grupy zawodowej
~xy

Napisano: 17 cze 2009, 9:22

o kogo chodzi?, o kogo chodzi? jest taka jedna co tak gania po forum za chłopami zamiast zająć się pracą socjalną
~Amanda

Napisano: 17 cze 2009, 10:57

Do Amanda, wynocha z forum !!!!!!!!!
~ops

Napisano: 17 cze 2009, 11:02

Droga Amando - widzę że doskonale przesledziłaś cale forum. zatem powinnaś wiedzieć że jest ono po to by wymieniać sie doświadczeniem, doradzić czy poradzić się samemu w niewątpliwie skomplikowanym prawie pomocy społecznej, które budzi wiele wątpliwości nie tylko w nas pracownikach socjalnych ale musisz chyba sama przyznać że nie jest idealnie dopracowane. Mój szef wychodzi z założenia że o ile ma nam to pomóc w pracy to nie widzi nic złego. Nikt natomiast nie siedzi tu 8 h/ codziennie. Z calą pewnością żaden szef nie byłby zadowolony gdybysmy zamiast pracy skakali po stronach o których piszesz nasza klasa itp. jest jednak wiele stron ciekawych dot. pomocy społecznej gdzie warto zaglądnąć. Nie tylko by pouczać innych ale i samemu dowiedzieć się ciekawego. Tobie równiez życzę takiego spojrzenia na tę kwestię bez zbędnej negatywnej oceny ogółu tu zaglądających. Nie chcialabym rzezc że cóż z ciebie za pracownik socjalny który tak górnolotnie ocenia ludzi po...... , a obiektywizm. czy tylko wszystko czarno widzisz wokół siebie????? Pracownik socjalnuy winien być optymistą i mieć własnie takie wejrzenie na świat---zarażaj pozytywnie innych a nie zrażaj do siebie.
~zuza

Następna

Strona 1 z 5    [ Posty: 46 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]