Podziękujmy panu "profesorowi" za szczerość

Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

Napisano: 01 lip 2017, 10:50

Głosowałeś/aś na PiS lub na Kukiz15, no to dowiedz się co naprawdę myślą o Tobie opozycyjne "elity":

https://opinie.wp.pl/marcin-makowski-gl ... 610093185a
Zgredek
Stażysta
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 04 lip 2017, 9:53

cytat za autorem polecanego artykułu:
"Znany profesor, konstytucjonalista, przychodzi do opozycyjnego tygodnika ponarzekać na władzę. A że ignorancka, niszczy demokracje, a to że niemal faszystowska. W sumie nic nowego poza faktem, że w pewnym momencie hamulce puszczają i wychodzi szydło z worka. Elita, która utraciła rząd dusz miota się w spazmach, wszystkich, którzy zagłosowali nie po ich myśli nazywając ”plebsem”. I to nie dosłownie, ani w przenośni. Więcej takich rozmów - druga kadencja dla partii Kaczyńskiego gwarantowana".

Przyjąć należy,że artykuł jest formą riposty za obraźliwe porównanie wyborców PiS do plebsu. Zatem autor artykułu broni w pewnym sensie autorytetu B. Szydło - Premiera RP. Przywołanie w artykule przysłowia" wyszło szydło z worka", które wplecione zostało w pewną refleksję narracyjną autora, jest naprawdę nie na miejscu i świadczy o jego słabych kompetencjach. Autor potwierdził tym samym fakt na istnienie plebsu intelektualnego ;) a miał zaprzeczyć.
[Anioł*]

Napisano: 04 lip 2017, 10:03

borze, że głosowałem na Korwina...
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 04 lip 2017, 10:24

Jak to dobrze, że elmer i anioł wrócili z wywczasów, a już się bałem, że nie będzie komu koniom grzyw pleść ...
Zgredek
Stażysta

Napisano: 04 lip 2017, 10:29

mnie również jest miło ponownie pana zobaczyć
ps. a gdzie kwiaty na Przywitanie- panie zgredek? nie zapomniał pan? proszę się wrócić do kwiaciarni
[Anioł*]

Napisano: 04 lip 2017, 14:16

Żartowałem, bez was było tu przez chwilę normalnie.
Zgredek
Stażysta

Napisano: 04 lip 2017, 14:22

Dziękuję za kwiaty, ale naprawdę nie trzeba było. Pewno się pan wykosztował, ymmmm... pachną. Dziękuję.
ps. normalnie? przecież na pana posty nikt nie odpowiadał? teraz przynajmniej ma pan motywację by pisać.
[Anioł*]

Napisano: 04 lip 2017, 14:44

Fakt, bardzo staraliście się ale w końcu nie wytrzymaliście. Bardzo więc proszę aby nadal "nikt" nie odpowiadał na moje posty. Wcale mi to nie przeszkadza.

Łaskawa pani, może i nikt nie odpowiadał na moje posty ale były czytane, co widać po liczbie wyświetleń. To wystarczy.
Zgredek
Stażysta

Napisano: 04 lip 2017, 14:52

czytane... Kabarety też są oglądane
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 04 lip 2017, 14:57

"posty były czytane..."- Ty jesteś jednak dziwny.No rzeczywiście, są tak genialne,że czytelnik po przeczytaniu ich, dochodzi do takich wniosków, jakich nigdy sam by nie "spłodził".
Oj zgredek. Bić Ciebie albo się śmiać
[Anioł*]

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 11 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]