Jak to dobrze należeć do nadzwyczajnej kasty

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

Napisano: 04 lip 2017, 8:45

Wczoraj lewackie media rozpisywały się o majątkach sędziów TK ale ani słowem nie zająknęły się o majtku sędzi Gersdorf:

"... Oświadczenia majątkowe sędziów zamieścił już na swej stronie internetowej m.in. Sąd Najwyższy. Na portalu społecznościowym internauci opublikowali oświadczenie majątkowe prezes Małgorzaty Gersdorf.

W jednym z wcześniejszych wywiadów tłumaczyła ona, dlaczego jest przeciwna upublicznieniu oświadczeń majątkowych sędziów. Po lekturze owego oświadczenia wiadomo czemu. Internauci ironizują. „Gdy czytałem te działki, pomyślałem, że może rolnik. ;)” – pisze jeden z nich.

Jak czytamy - prezes Gersdorf posiada 197 tys. zł zgromadzonych w polskiej walucie, 2,42 mln zł na funduszach, 14 tys. dol, 14 tys. euro, papiery wartościowe na kwotę 284 tys. (nie podano waluty), pół kilograma złota inwestycyjnego. Do tego jest też kilka działek (m.in. o powierzchni: 1635 m.kw., 10800 m.kw., 1635 m. kw., 6000 m.kw. 1500 m.kw., 9400 m.kw., 7500 m.kw.). Słowem: prawdziwy krezus. Rozumiemy już teraz jej słowa o "10 tys. na prowincji"... "

Informacja pochodzi z portalu niezalezna.pl. Więcej tutaj:

http://niezalezna.pl/101598-pamietacie- ... s-gersdorf
Zgredek
Stażysta
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 04 lip 2017, 9:36

a w czym jest problem?
Jak zarobiła uczciwie to o co chodzi?
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Walczyć - często, dać się pobić - czasami, dać się zniszczyć - nigdy! - François de Charette
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 04 lip 2017, 10:22

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież napisałem, że to dobrze należeć do nadzwyczajnej kasty :). Poza tym uznałem, że skoro lewackie media epatują oświadczeniami majątkowymi wyłącznie sędziów TK i to w dodatku tylko tych powołanych przez PiS, to chyba obywatelom należy się także wiedza jaki jest stan posiadania o wiele bardziej majętnej sędzi Gersdorf. Naprawiam jedynie niedopatrzenie lewackich bulwarówek.
A ty może uważasz, że sędziowie TK nieuczciwie wzbogacili się i jest w tym coś złego? Bo ja nie, to samo dotyczy sędzi Gersdorf.
Myślę, że jednak doskonale wiesz w czym był problem.
Zgredek
Stażysta

Napisano: 04 lip 2017, 10:30

PROBLEM JEST W TYM ZAWISTNIKU, ŻE EKSCYTUJESZ SIĘ CUDZYM MAJĄTKIEM.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Walczyć - często, dać się pobić - czasami, dać się zniszczyć - nigdy! - François de Charette
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 04 lip 2017, 10:51

No popatrz tylko elemer, zawistników nie brakuje na tym świecie:

https://wiadomosci.wp.pl/krezusi-z-tryb ... 389147777a

Nie rozumiem tylko dlaczego lewactwo jest zawistne w przypadku takich "biedaków" gdy chodzi o nadzwyczajną kastę? Pewnie chodzi o to, że mają jeszcze za mało! :lol:
Zgredek
Stażysta

Napisano: 04 lip 2017, 10:58

zawiść nie jest cechą przynależną tylko lewakom.
Chociaż ty akurat nim jesteś, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Strona 1 z 1    [ Posty: 6 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]