nie zapomnijcie, dziś święto

Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]

Napisano: 05 lip 2017, 13:29

dla tych co mają już kłopoty z pamięcią:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 05 lip 2017, 13:56

Odnoszę nieodparte wrażenie, że jesteśmy poza datą. Oczywiście mogę się mylić.
Ale i tak miło było sobie przypomnieć :)
addm
Stażysta
Od: 12 sie 2016, 10:20

Napisano: 05 lip 2017, 14:05

dzień jest ok demot jest stary a to święto przechodnie chyba:

W roku 2017 Dzień Łapania za Biust przypada na 5 lipca (środa)

Dziś jest Dzień Łapania za Biust

Z jednej strony święto typowo męskie, z drugiej strony bez kobiet nie sposób go świętować. Łapanie kobiety za piersi powszechnie uważane jest za objaw szowinizmu i skrajnego braku ogłady. Nie przeszkadzało to jednak Samowi Nickelowi, rosyjskiego komikowi, który w 2009 roku namówił 1000 napotkanych na ulicach kobiet, by pozwoliły mu dotknąć swojego biustu. Po takiej wymianie energii, jak twierdził, będzie gotowy uścisnąć dłoń wielmożnemu Władimirowi Putinowi. Prezydentowi pomysł musiał się spodobać – bo na propozycję przystał. Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Wiktorii wykazały, że kobiecie piersi to zwykle pierwsza rzecz (właściwie dwie rzeczy), na którą spoglądają mężczyźni. Ponadto wiele osób, w tym również kobiet, postrzega piersi nie tylko erotycznie, ale również w kategoriach przyjemności estetycznej. Dzień Łapania za Biust to jednak nie tylko przejaw męskiego szowinizmu. W niektórych krajach anglojęzycznych obchodzony jest 31 marca - w ramach kampanii promującej profilaktykę raka piersi. Doprawdy trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 05 lip 2017, 14:12

Ok, racja. Faktycznie to dziś. Podpis pod zdjęciem wyprowadził mnie na manowce.
A święto może i szowinistyczne ale śmiem przypuszczać, że większości zdrowych kobiet takie obchody też się jednak podobają... w zależności od tego z kim i jak świętują.
Dla mnie osobiście idea święta jest bardzo pozytywna.
addm
Stażysta

Napisano: 05 lip 2017, 14:14

czy to oznacza,że chcesz powtórzyć "badania" z 2009?
[Anioł*]

Napisano: 05 lip 2017, 14:18

Piszę się na to ;)
addm
Stażysta

Napisano: 05 lip 2017, 14:20

a administrator ?
[Anioł*]

Napisano: 05 lip 2017, 14:22

1000 kobiet? W pracy ani jednej nie mogę namówić! Skandal! Napiszę skargę do władz...
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Napisano: 05 lip 2017, 14:24

Aniołku jeśli się zgodzisz to pozostanie mi już tylko 999 kobiet do namowy.
addm
Stażysta

Napisano: 05 lip 2017, 14:27

aż jestem ciekawy odpowiedzi, ale bałbym się o oczy :lol:
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 19 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]