Tak wyglądały zarobki w spółkach skarbu państwa

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]

Moderator: Tom.

Napisano: 05 lip 2017, 15:04

Tak wyglądały zarobki w spółkach skarbu państwa za rządów PO/PSL:

http://niezalezna.pl/101688-zestawienie ... dow-po-psl

Nawet jeśli obecne władze w tych spółkach z nadania PiS zarabiają nie mniej to różnica jest zasadnicza, teraz spółki przynoszą kolosalne zyski. Za czasów Tuska LOT był o dwa miesiące od plajty.
Wiem, że nie myślę samodzielnie tylko idę za tłumem vel plebsem ale to i tak nie jest w stanie zmienić rzeczywistości.
Zgredek
Stażysta
Posty: 124
Od: 15 mar 2017, 16:30


Napisano: 06 lip 2017, 10:33

Zgredek pisze:Wiem, że nie myślę samodzielnie tylko idę za tłumem vel plebsem ale to i tak nie jest w stanie zmienić rzeczywistości.

Poczuwam się wywołana do tablicy...
Nie - no zmienisz rzeczywistość, przynajmniej wokół siebie. Czyta się ciebie i można odnieść wrażenie, że non stop odgląda się Wiadomości TVP 1(które zbywam) - bo Ty odtwarzasz treści tam zawarte, opinie-na bieżąco.Przecież ty jesteś Homo sapiens - człowiek rozumny, który jest w stanie sklecić własne zdanie, częściowo się nie zgadzać, polemizować - i to nie będzie oznaczało,że godzisz w wartości twojej partii,a tym samym swoje wartości, ale takie ślepe, bezwarunke oddanie, agitacja na rzecz polityków ?
Zgredek pisze:Nawet jeśli obecne władze w tych spółkach z nadania PiS zarabiają nie mniej to różnica jest zasadnicza, teraz spółki przynoszą kolosalne zyski. Za czasów Tuska LOT był o dwa miesiące od plajty.

Warto pamiętać,że sukces ma wielu ojców- porażka nigdy. Pożyjemy, zobaczymy
[Anioł*]

Napisano: 06 lip 2017, 13:19

Anioł próbuje uchodzić za osobę wygłaszającą tezy naukowe, a przynajmniej często dowołuje się do różnej maści autorytetów ze świata nauki. Niestety, gdy próbuje formułować samodzielnie myśli wychodzi to tak:

"... Czyta się ciebie i można odnieść wrażenie, że non stop odgląda się Wiadomości TVP 1(które zbywam) - bo Ty odtwarzasz treści tam zawarte, opinie-na bieżąco ..."

Pani Anioł, jeśli pani coś "zbywa" to skąd pani wie, że ja odwzorowuję Wiadomości TVP 1? Ja nie napiszę, że jest pani pod wpływem TVN, bo nie oglądam tej stacji wcale. Teoria iście naukowa! Gratuluję!
Zgredek
Stażysta
Posty: 124
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 06 lip 2017, 13:44

No proszę, nie dość,że przystojny, to jeszcze "inteligentny"
[zbywać] niekoniecznie znaczy rezygnować, w tym przypadu z oglądania, np TVP 1.
ale traktować w sposób lekceważący, zabawowy, powiedzmy.Tak ? Taki mam stosunek do tego programu, a i tak wiem o co chodzi, pomnieważ ty mi to mówisz.
Oglądam teraz Przemówienie Trumpa- i podoba mi się. Zwróciłam uwagę na to,(podawali) ile osób pisało mu to przemówienie.Zainteresowało mnie to.( Jestem ciekawa twojego zdania)
Co do tez naukowych. Uwielbiam takowe wygłaszać. Miałam ochotę postawić dwie hipotezy, podważając tym samym Twoje tezy, w jednym z postów nt." Aktorzy nie mają godności czy coś takiego), ale nie chciałam stawiać cię w niezręcznej sytuacji.
[Anioł*]

Napisano: 08 lip 2017, 10:44

Przede wszystkim odniosę się do tematu tego topiku. Otóż wygląda na to, że za czasów rządów PO/PSL władze spółek skarbu państwa brały niebotyczne wynagrodzenia za doprowadzenie tych spółek do ruiny. Uważam, że nowe władze spółek skarbu państwa nadal otrzymują niebotyczne wynagrodzenia lecz za działania odwrotne. Spółki, które przynosiły straty w czasie rządów PO/PSL teraz przynoszą zyski. Bezsporne jest więc twierdzenie, że obecne władze zarabiają na swoje pensje a natomiast władze z nadania PO/PSL finansowane były z budżetu państwa, bo nie wypracowywały zysków. Jeśli obecnie mamy do czynienia z nepotyzmem, jak to starają się wmówić nam lewackie media i opozycja, to ja sobie życzę takiego nepotyzmu, który sprawia, że LOT przynoszący za rządów PO/PSL 300 milionowe straty, obecnie zarządzany przez nepotyczne władze w 2016 roku zarobił na czysto 300 milionów. Jasne jest, że takie informacje są bardzo niekorzystne dla obecnej opozycji i w sytuacji, w której nie mogą dyskutować z twardymi danymi pozostaje im opluwać media przekazujące te dobre dla Polski i Polaków informacje. Stąd mamy takie stwierdzenia "odtwarzasz wiadomości TVP", "niezależna". No przecież nie będę cytował TVN albo WP, które jedynie opluwają obecny rząd i właściwie stały się jedną wielką szczujnią.

Gdy chodzi o wizytę Trumpa, absolutnie nie muszę niczego komentować. Lewactwo poniosło klęskę na wszystkich wywołanych przez siebie frontach. Prezydent Trump ani nie spotkał się z Wałęsą, ani nie potępił Polski za brak wolności mediów a do tego pogrzebał lewactwo jednoznacznie stwierdzając, że art. 5 obowiązuje bezwzględnie NATO i USA i że sojusznicy USA będą bronieni. Co pozostało lewactwu? Pierdoły w rodzaju, która prezydentowa była lepiej ubrana, czy Agata Duda powinna podać rękę czy nie, że użyto nie tego widelca. Ale są też bardziej haniebne ataki lewactwa na Polaków, którzy wbrew światowemu lewactwu ośmielili się przyjąć bardzo dobrze prezydenta USA i okazać mu prawdziwą polską gościnność. Mowa nienawiści, która została wylana na Polskę i Polaków przez lewackie media i lewackich polityków jest tak bezprecedensowa, że lewactwo straciło wszelką nadzieję na "pokojowe" odebranie władzy suwerenowi wybranemu przez naród i teraz pozostało im sprowokowanie sytuacji, w której dojdzie do rozlewu krwi. Obym się mylił.
Zgredek
Stażysta
Posty: 124
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 08 lip 2017, 20:33

Zgredek pisze: Prezydent Trump ani nie spotkał się z Wałęsą, ani nie potępił Polski za brak wolności mediów a do tego pogrzebał lewactwo jednoznacznie stwierdzając itd.

Myslisz,że tak bardzo analizował sytaucję w Polsce, by pochylić się nad tą kwestią? Nie sądzę. Ale jeśli przyjąć,że tak było, to nie zwrócił uwagi na to, ponieważ sam nie przestrzega prawa do wolności mediów w swoim kraju (tezy takie stawiano). Poza przemówieniem, w którym przedstawił zarys martyrologii narodu polskiego,(podobało mi się) - nie padły żadne zobowiązujace słowa. Nie jestem rozczarowana, dlatego obserwując wydarzenie,(poza Przemówieniem), swoją uwagę skupiłam na sukience pierwszej damy USA - bardzo ładna :)
Ponadto, nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że Polska pełniła raczej rolę supportu, przed... chyba gwiazdą włąściwą - spotkanie Putin/Trump, G20.
[Anioł*]

Napisano: 08 lip 2017, 21:26

Właśnie o tym pisałem w swoim poprzednim poście. Nawet ty dostałaś ściągę, jaki ma być przekaz dnia? Typowo lewacka narracja.

I tak nic nie zmieni tego:

https://youtu.be/IbcDwbM0pB8

Jesteś w błędzie, to nie był żaden support. Do Polski przyjechał jako sojusznik i gwarant naszego bezpieczeństwa. Putin to spotkanie z wrogiem i zupełnie inny wymiar spotkania. Dziwię się, że osoba twojej narodowości, która jest ciemiężona przez Putina jest jego apologetą. Zdradzasz swój naród?
Trump w Polsce spełnił oczekiwania Polaków. W Hamburgu niczego od niego nie uzyskali.
Zgredek
Stażysta
Posty: 124
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 08 lip 2017, 21:55

Zgredek pisze:Do Polski przyjechał jako sojusznik i gwarant naszego bezpieczeństwa. Putin to spotkanie z wrogiem i zupełnie inny wymiar spotkania


to o czym piszesz to "polski sen" nie amerykański ale polski. Co do drugiej części wypowiedzi, chyba żartujesz.Dwa mocarstwa - wrogami, oficjalnie może tak, prywatnie z pewnością nie.
[Anioł*]

Napisano: 09 lip 2017, 10:55

korekta: użycie określenia "prywatnie" nie jest odpowiednie, chociaż pisząc je miałam na myśli prywatne relacje Panów Prezydentów. Nie mniej w kontekście tak ujętego stwierdzenia, właściwym byłoby użycie wyrażenia "nieoficjalnie". Po pierwsze.
I po drugie. Co do Twojej opinii " Trump w Polsce spełnił oczekiwania Polaków", no cóż. Czyli wielkich oczekiwań nie mieli.
[Anioł*]

Napisano: 09 lip 2017, 13:09

Typowo lewacka propaganda gdy brakuje argumentów. Powtarzam lewacka opozycja nie doczekała się na najmniejszy gest ze strony Trumpa, o którym mogli by następnie trąbić i rozdymać go do niewyobrażalnych rozmiarów, jakoby Trump potępił w jakikolwiek sposób cokolwiek.
Jedyne co zostało im dane na pocieszenie to wymienienie podczas powitania nazwiska Lecha Wałęsy vel Bolka. Jeśli więc lewacka opozycja radowała się ze "zwycięstwa" Tuska w lewackiej UE 27:1 to tutaj mieliśmy wynik dla Polski i dla PiS 100:0 :))))))

Podsumowując, wielkie oczekiwania miała opozycja a prawica i rządzący wyłącznie cieszyli się z obecności i przyjaźni prezydenta USA, bo relacje Polski z USA obecnie są normalnymi relacjami w odróżnieniu od prezydentury lewaka Obamy. A najlepszym komentarzem do tego jest histeria rosyjskich deputowanych, którzy domagają się zerwania stosunków dyplomatycznych z Polską. Gdyby ta wizyta nie obrodziła dla Polski dobrymi owocami nie byłoby powodów do histerii w Rosji. Koniec tematu.
Zgredek
Stażysta
Posty: 124
Od: 15 mar 2017, 16:30


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 10 ]
NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]