Czyżby w końcu media niemieckie przejrzały na oczy

Strona 1 z 8    [ Posty: 75 ]

Napisano: 09 lip 2017, 13:15

Szanowni państwo, pod rządami lewactwa w UE mamy taką oto sytuację, że lewactwo straszy społeczeństwa tym, co też ta "straszna" prawica będzie robiła, gdy dojdzie do władzy i nikt specjalnie nie zwraca uwagi na to, że ta "demokratyczna" i "tolerancyjna" lewica robi dokładnie to czym straszy. Mam nadzieję, że to początek otrzeźwienia:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/die-wel ... d7#slajd-7

Jak lewica "szanuje" demokratyczne wybory społeczeństw pokazują ataki na demokratyczne wybory na Węgrzech, w Polsce czy prezydenckie w USA. Okazuje się, że lewactwo jest za demokratycznymi wyborami ale tylko wtedy, gdy oni wygrywają.
Zgredek
Stażysta
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 09 lip 2017, 22:22

Szanowny panie Zgredku,rzuca sie pan z pazurami na kazdy skrawek informacji ktöry möglby poprzec slusznosc panskich przekonan politycznych.A tu wyraznie möwi sie o SKRAJNYCH lewicowcach(a kazda skrajnosc jest szkodliwa-lewa,prawa-obojetnie). A gdyby pana temat interesowal w tym stopniu co mnie z tej prozaicznej przyczyny ze opisane zdarzenia mialy miejsce w miescie gdzie od lat zyje z moja rodzina to by pan wiedzial juz przedwczoraj w lewicowa demastracje wmieszalo sie ponad 1000 zamaskowanych wandali ktozy do tego abynarobic jak najwiecej szkod i ramieszania nawolywali sie od dluzszego czasu i dlatego odmawiano wydania pozwolenia na wyzej wymienina demonstracje a sily policyjne byly siagane z calych Niemiec co nie jest sytuacja naprawde wyjatkowa i ja sie z tym tutaj spotkalam pierwszy raz.
To po prostu niemiecka wersja polskich tzw.Kiboli ktözy korzystajac z okazji narobili szköd ile sie dalo.A niemieccy policjanci poradzili sobie w zaistnialej sytuacji najlepiej jak mogli za co teraz hanseaci im okazuja na wiele sposobow szacunek i wdziecznosc!prosze sobie dokladniej poczytac.Wspaniale i godne zakonczenie koszmarnego incydentu.W Polsce tez obywatele mogliby zaczac dostrzegac w policjantach ludzi a nie tylko psy.
blablabla
Stażysta
Od: 08 maja 2017, 15:46

Napisano: 09 lip 2017, 23:19

Droga pani, ja znam relacje mieszkańców Hamburga, policji (kilkuset rannych - świetnie sobie poradzili), ministra spraw zagranicznych Niemiec i prezydenta Niemiec. Wszyscy są w szoku i wszyscy zbulwersowani. Wszyscy potwierdzają, że pozwolono na wyhodowanie lewackiej bandy, która zamieszkuje całą dzielnicę, do której policja za bardzo nie ma wstępu.
Podobne podejście było do lewicy w Niemczech w latach 1933 - 1938. Czym to się skończyło wszyscy wiedzą.
Podejrzewam, że albo żyje pani w nieświadomości w swoim, póki co bezpiecznym światku, albo należy pani do tego lewactwa. Niemcy bardzo dbają by negatywne informacje nie przedostawały się do społeczeństwa. Panuje tam wolność słowa reglamentowana. Jeśli w tym przypadku zrezygnowano z kneblowania mediów to było naprawdę nie wesoło.
Zgredek
Stażysta
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 10 lip 2017, 8:51

Panie zgredku ja jestem Taksöwkarzem w HAMBURGU wiec chyba mam zdecydowanie wieksze pojecie gdzie mozna wjezdzac i ogölnie co dzieje sie w moim miescie niz jakis zgredek spod strzechy madrzacy sie informacjami czasami potwierdzonymi a czesto i nie!Organizacja w tym miescie jest w porownaniu do organizacji w wielu polskich duzych miastach nieporownywalna i jesli sie wezmie pod uwage ze zaistniale zamieszki byly najwiekszym tego typu zdarzeniem w Niemczech od kilku DZIESIECIOLECI to stajac w obliczu tego wszystkiego policja poradzila sobie super ograniczajac zasieg zniszczen i dzialan wandali do jednej(w dodatku jednej z najmniejszych) dzielnic.W ktörej lewica ma glöwna siedzibe a wiec ci cali wandale nasr....ali niejako na wlasne podwörko.A jesli sie wezmie pod uwage ze hamburg ma 108 dzielnic... to gdyby nie wspaniala koordynacja to skötki moglyby byc tragiczne.Mogly byc ofiary smiertelne biorac pod uwage ze z dachu byly rzucane koktajle molotowa i plyty brukowe.A jesli chce sie panu sprawdzic to polecam popatrzec jak duza jest dzielnica STERNSCHANZE.Jest malutka.A ze to tam niby wchodzic nie mozna... kompletna bzdura.Pare lat temu bylam tam z cörka na dzieciecym koncercie(organizatorzy nie organizowaliby TAKIEGj imprezy w TAKIEJ niebezpiecznej dzielnicy).
Owszem bywa niebezpiecznie na Reeperbahnie i okolicach,ale tam jest tez prawie jeden policyjny posterunek na drugim i tez sytuacja jest pod kontrola.Ale jest to ze tak sie wytaze dzielnica rozrywkowa to i klientela jest czesto w "oparach".Wiec daruj sobie panie zgredku proby sypania mi w oczy piachem bzdur.Ja w okresie tych zamieszek röwniez bylam w drodze i czesciowo widzialam jak röwniz dostawalam informacje od osöb ktöre byly bardzo blisko.Zajmij sie pan zyciem wokol siebie a nie tym co prokuruja i kreuja przeczytane pogloski w panskiej glowie!
blablabla
Stażysta

Napisano: 10 lip 2017, 11:22

czyli podsumowując w Hamburgu nic się nie wydarzyło, od taka mała rozróba jak po pierwszym lepszym meczu w Polsce.
A posterunki policji to tak ozdobnie zakładają
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 10 lip 2017, 11:56

fajny był ten Twój avatar elmer- niby nic, ale mnie się bardzo podobał, szkoda że usunąłeś. Przywróc go. Proszę.
[Anioł*]

Napisano: 10 lip 2017, 12:43

Ja się tam nie znam... to się wypowiem :)
Wiem tylko tyle, co wyczytałem w internecie. Telewizji w ogóle nie posiadam.
Osobiście w niemczech też nie byłem.

Mam rodzinę w tamtych rejonach.
Kiedyś tak delikatnie próbowałem ich podpytać jak wygląda sytuacja pod kątem bezpieczeństwa. Nie był to zarzut z mojej strony, ani nawet wskazywanie, że jest źle i czy to prawda? Po prostu, jak wygląda sytuacja na ulicach?... i tyle.
Ciotka tak się oburzyła jakby ją ktoś ze skóry obdzierał. Dostałem wykład umoralniający, a na pytanie i tak nie odpowiedziała. Prawie jak polityk.

Podobnie zachowuje się blablabla. Oczywiście tu idą już jakieś merytoryczne argumenty ale widać ewidentnie, że emocji też nie brakuje.

Jak wygląda sytuacja? Tego nie wiem. Ale takie nerwowe zachowanie ze strony niemców (i "polskich" niemców) też zostawia pole do domysłów.
Nikt nie lubi, jak mówi się o nim źle, a jeśli do tego jest to prawdą to włączają się emocje, żeby tylko ukryć mankamenty.
Prawda jak zwykle stoi pewnie po środku ale w taką sielankę jak to pisze blablabla to przy zdrowym rozsądku też jest mi ciężko uwierzyć. Zwłaszcza, że obrazy w internecie mówią coś zupełnie innego.
addm
Stażysta
Od: 12 sie 2016, 10:20

Napisano: 10 lip 2017, 15:58

Czy ja möwilam o sielance?Byly rozruch najwieksze od kilkuDZIESIECIOLECI w NIEMCZECH ja pisalam o tym ze policja je ograniczyla na ile mogla(zniszczenia jedna dzielnica patrz wyzej)Dobrze sie przygotowano(nie idealnie ale dobrze)-20000 policjantow zadbalo zeby nie bylo zadnego najmniejszego incydentu na G20 jesli chodzi o samo spotkanie.A jak Chaoci bardzo sie starali dostac do polityköw niech powie chociarz to ze calkiem sporo pröbowalo sie dostac lodziami z Fischmarktu i landungsbrucken do Elbfilcharmonii gdy politycy byli tam na koncercie.Czy macie az tak ograniczona wyobraznie zeby nie ogarniac co to znaczy goscic czolowych polityköw w duzym miescie i nie dopuscic do najmniejszego incydentu!Nie jednego czy dwöch.N.p kröl Arabii saldyjskiej wynajol caly hotel cztery pory roku a i tak dla wszystkich jego ludzi miejsca nie starczyl i byli tez w innych hotelach.A bardzo wielu sie staralo taki incydent spowodowac.
Bylo duzo zniszczen w Sternschanze-spladrowanych kilka sklepöw,splonely samochody,500 Policjantöw zostalo rannych.ponad 200 zatrzyman z postawieniem zarzutöw(czytaj aresztowanych nie tylko na 24 godz-takich zwyklych bylo ponad dwa razy tyle).
Stalo sie sporo ale byly to glöwnie straty materialne(po G20 Merlel wydala oswiadczenie ze zostana -straty-pokryte).Zadnych ofiar smiertelnych,zadnych ciezko poszkodowanych-chociaz policjantom w helikopterach laserami po oczach dawal i w nich petardami strzelano(1 osoba ma zarzut usilowani zaböjstwa z tego powodu).Jak mocno chaoci sie starali to mozna na röznych filmikach w internecie sobie poogladac.Ale nie dali rady,nie zaklöcili obrad i poza szkodami materialnymi nic nie osiagneli.
A to bylo skutkiem dobrej koordynacji.Wszystkie drogi do zagrozonych rejonow byly juz w piatek rano zablokowane przez blokady policyjne a na obszarach np kolo Messehallen itp byly stale posterunki policyjne od dwoch tygodni i poruszajacy sie w tych okolicach musieli liczyc sie z komtrolami.
To jest duze miasto i dzieje sie w nim sporo.
Ja sie tu czuje bezpieczna na tyle na ile mozna sie w takim skopisku ludzkim czuc mozna wiedzyac ze policja nie lezy do göry brzuchem.Posterunki policji mam jeden mniejszy w odleglosci ok 2 km ,drögi w innym kierunku,wiekszy ok 3 km a kolo niego duza straz pozarna i jesli cos by sie dzialo beda tu na miejscu w mniej jak 10 min.
Möwcie sobie co chcecie ale jeszcze wczoraj hanseaci w centrum chodzili i czestowali policjantow slodyczami i woda(sa prywatne filmiki w internecie), a poniewaz w niedziele demonstracje byly juz spokojne,to demonstrani czuli sie juz na tyle bezpiecznie ze kreda na ulicy grali z policjantami w kölko i krzyzyk(bylo dzis w gazecie)czyli zakonczylo sie to wszystko przynajmniej pozytywnym akcentem.
To co napisalam czesciowo sama widzialam,czesciowo mi opowiedziano a czesc informacji przeczytalam.Ja swoje wiem a wy sobie möwcie co chcecie.
blablabla
Stażysta

Napisano: 10 lip 2017, 17:31

Ok, ale sprowadza się to do tego, że 20.000 policjantów i cały ten opis rodem z dnia wojny domowej nadal wzbudza poczucie zagrożenia. Tu nie chodzi o to w jakim stopniu poradzili sobie policjanci i inne służby bezpieczeństwa/ochroniarskie ale o fakt, że taka interwencja w ogóle była konieczna.
Ostatnio mieliśmy w polsce Trumpa (podobno to ktoś ważny) i szczerze mówiąc nie widziałem w internecie ani jednego filmu z płonącym samochodem w centrum warszawy z tego tytułu.
Oczywiście mogłem coś przeoczyć.
Poza tym, licytowanie się na poziomie "tu lepiej, a tu gorzej" chyba traci sens tej dyskusji.
W moim skromnym odczuciu w niemczech nie dzieje się za dobrze. Skoro służby muszą interweniować w taki sposób, że przypomina to małą wojnę domową w biały dzień, w centrum dużego miasta to chyba mówi samo za siebie? Nawet jeśli na drugi dzień wszyscy razem idą na piwo.
Dziś policja sobie poradziła ale to takie badanie i szukanie słabego ogniwa. Przyjdzie gorszy dzień, źle wymierzone siły bojowe i może się zrobić mało ciekawie. A Powiedzmy sobie uczciwie, że kolorowych gości z południa coraz bardziej przybywa, a nie ubywa w europie.
addm
Stażysta

Napisano: 10 lip 2017, 17:33

[Anioł*] pisze:fajny był ten Twój avatar elmer- niby nic, ale mnie się bardzo podobał, szkoda że usunąłeś. Przywróc go. Proszę.

Wybaczcie ale muszę to napisać.
Nowy awatar elmera jest taki... taki... groźny taki... o taki:
https://www.youtube.com/watch?v=uiGQIh-6Kdo

Mi się skojarzyło.
Ale to chyba powód do zadowolenia? W końcu nie byle kto.

Na marginesie mówiąc, kiedyś bardzo lubiłem oglądać tego gościa... i w sumie nadal lubię.
addm
Stażysta

Następna

Strona 1 z 8    [ Posty: 75 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]