Komu marzył się Hamburg w Warszawie?

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Napisano: 11 lip 2017, 9:19

„… Krakowskie Przedmieście zostało przedzielone barierkami, by umożliwić przemarsz Jarosława Kaczyńskiego i jego zwolenników. To wywołało sporo krytycznych komentarzy. Ale różnią się one tonem. Są takie jak ten Hanny Gronkiewicz-Waltz, która stwierdziła, że nie służy to miastu i mieszkańcom, i takie jak Arkadiusza Myrchy.
Młody poseł PO napisał na Twitterze: "Stojąc jak co miesiąc na taborecie, Prezes będzie dochodził. Na oczach swoich fanów. Bardziej rock'n'roll niż akt religijny". Do tego dodał emotikona i hashtag "#MurSmoleński". …”
Cytat z WP udowadnia, że HGW, jej partii i ubewatelom marzył się Hamburg w Warszawie. Jej zdaniem przeciwdziałanie zadymom i zapewnienie demonstrującym bezpieczeństwa nie służy miastu i mieszkańcom.
Wpisu Myrchy, tego „katolika”, która zapewne nawet zna osobiście „trzeciego króla” Belzebuba, nawet nie warto próbować komentować.
W każdym razie to była straszna zbrodnia, że uniemożliwiono zamieszki i zadymy i w zachodniej prasie nie mogły ukazać się artykuły i zdjęcia pokazujące tą "straszną, faszystowską władzę" W Polsce, która "tłumi" wolność zgromadzeń i "ciemięży" ubewateli. A już usłużni redaktorzy i korespondencji lewicowych mediów z całego świata, mieli przygotowane artykuły. Wystarczyło tylko dodać zdjęcia i kliknąć "wyślij". Co za "podła" władza która to uniemożliwiła. A przecież za rządów PO/PSL było tak fajnie, były rozróby na Marszach niepodległości, były płonące budki pod sowiecką ambasadą i cały świat mógł się przekonać, że ta prawica jest naprawdę straszna. A teraz co? I jak my wyglądamy w oczach Świata?
Zgredek
Stażysta
Od: 15 mar 2017, 16:30

Napisano: 11 lip 2017, 10:04

Pan naprawde nie dostrzega tutaj sedna rzeczy?To nie kwestia barierek itp, tylko egzystencji tej stworzonej przez Kaczynskiego szopki.To jest röwnie zalosne jak witanie pani premier po powrocie z wyboröw Tuska.Usilowanie nadania okteslonym wydarzeniom innego wymiaru niz by nalezalo i usilowaninie §wtloczenia"ludziom" tego do umyslöw.Najtragiczniejsze moim zdaniem jest to ze duza liczba tych co pozostali jest albo tak ograniczona,albo otepiala ze to funkcjonuje.I na takiej "drenzynie" posöwa do przodu ta zakosna mala figura ktöra pan tak ceni.Wlasnie przez takich ludzi ktözy widza co chca widziec Polska bedzie funkcjonowac w mysl zasady dwa do przodu ,trzy do tylu.Szczegöline bedzie to widac jak po zakonczeniu dzialan obecnego rzadu zostanie podana aktualna wysokosc zadluzenia Polski...Przykre ale prawdziwe.Swoja droga ciekawa jestem co pan wtedy powie ;)
blablabla
Stażysta
Od: 08 maja 2017, 15:46

Napisano: 11 lip 2017, 12:38

Szopka czy nie szopka, każdy ma prawo do demonstrowania. Chciałabyś odebrać prawo komuś do demonstrowania tylko dlatego, że nie zgadzasz się z celami demonstracji? Mi nie podobają się parady równości więc rozumiem, że mam prawo zabronić ich a nawet urządzić zadymy a jak mnie zgarnie policja to dostanę bezpłatną pomoc warszawskich prawników i będę broniony przez lewicowe media, a nawet stanę się ich bohaterem. Tego chcesz?
Po prostu przestańcie przeszkadzać i urządzać burdy. Dopóki bowiem nie wszczynaliście burd to miesięcznice odbywały się bez barierek, bez policji i w pokojowej atmosferze. A że wam nie podoba się o czym się na miesięcznicach mówi, to chyba politycy PO i Nowoczesnej właśnie walczyli o taką wolność słowa blokując Sejm RP. No chyba, że jednak walczyli tylko o wolność słowa dla siebie a dla reszty cenzurowaną.
Zgredek
Stażysta

Napisano: 11 lip 2017, 13:40

Nigdy w calym moim zyciu nie wszczelam burdy(jeden raz w podstawöwce spralam na kwasne jabko inna dzewczyne ktöra bez powodu wyzywala moja matke-nie wiem czy to sie jako BURDA kwalifikuje-ale nieletnia bylam wiec to sie nie liczy)
Nie biore udzialöw w paradach röwnosci,demonstracjach,miesiecznicach itp.Nie lubie tlumöw ,jestem introwertyczka.Nie nalerze do partii,zgrupowan,zwiazköe,kluböw(poza szachowym), wiec niech mnie pan przestanie umiejscawiac miedzy jakimis "wami" bo to nie ma odniesienia do rzeczywistosci.Jest pewna röznica miedzy tym co JEST i tym co tam sobie czlowiek w glowie tworzy i warto dbac zeby granica miedzy tymi dwoma swiatami byla w miare solidna.Bo inaczej...psychoza.
blablabla
Stażysta

Napisano: 11 lip 2017, 14:58

I cóż ja mogę pani odpowiedzieć? Proszę sobie przeczytać jeszcze raz swój nick i może pani coś zrozumie. Pasuje do pani jak ulał.
Zgredek
Stażysta

Napisano: 11 lip 2017, 15:47

Nie wiedzial co powiedziec ale i tak cos musial... :)
blablabla
Stażysta

Napisano: 11 lip 2017, 18:37

Mądremu wystarczą dwa słowa ... Ale jeśli tego mało to polecam bardzo ciekawy artykuł:

http://wpolityce.pl/polityka/348250-10- ... ifestantom
Zgredek
Stażysta

Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]