Dlaczego usunięto temat NOWE FORUM???

Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

Napisano: 14 lip 2017, 15:10

Panie moderatorze. Może by się Pan wypowiedział.
Czy były tam jakieś niestosowne treści?
Dlaczego nie otrzymałam żadnego maile z powiadomieniem, że temat będzie usunięty?
Miłka
Stażysta
Od: 10 mar 2017, 16:57

Napisano: 15 lip 2017, 10:28

Nie usunięto, nim oskarżysz kogoś lepiej się upewnij bo tak jak teraz pomyliłaś się.

Temat został przeniesiony ze względu na to że w nazwie jego było użytych sporo znaków interpunkcyjnych oraz że względu na treść jego która nie pasowała do działu księgowość.

Ten temat przeniosłem do HP bo także tematyka jego nie jest związana z księgowością.

Myślę że wystarczająco udzieliłem Ci odpowiedzi.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 04 sty 2013, 20:46
woj. lubelskie

Napisano: 17 lip 2017, 9:57

Temat NOWE FORUM został umieszczony w koszu, czyli został usunięty. Sprawa prosta.
Mam pytanie? Ile znaków interpunkcyjnych jest dozwolone w temacie? W moim temacie było ich 9. Czy przekroczyłam limit? Ile wynosi ten limit?
Miłka
Stażysta
Od: 10 mar 2017, 16:57

Napisano: 17 lip 2017, 11:43

Miłka pisze:Temat NOWE FORUM został umieszczony w koszu, czyli został usunięty. Sprawa prosta.

Niestety ale nie jest to takie proste jak napisałaś bo:
- post/temat usunięty to oznacza trwałe usunięcie postu w taki sposób że nie będzie miał już nikt do niego dostępu i możliwości jego odczytania,
- post/temat przeniesiony jest wtedy gdy np. zmieni się jego dział,

Druga opcja dotyczyła Twojego tematu więc nie, nie został Twój temat usunięty!

Miłka pisze:Mam pytanie? Ile znaków interpunkcyjnych jest dozwolone w temacie? W moim temacie było ich 9. Czy przekroczyłam limit? Ile wynosi ten limit?

Tyle znaków ile jest wymagane aby tworzyć prawidłowe zdania, zapytania itp. Bo przecież tworząc decyzję też napisz np. "Na podstawie art. 104 kpa!!!!!" Jak to wygląda?

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji to poczytaj o ogólnych netykietach for internetowych, jest tam wszystko dokładnie opisane.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
woj. lubelskie

Napisano: 18 lip 2017, 11:41

Każdy temat ma mieć przynajmniej 30 znaków?!

Czy w tej sprawie pojawił się stosowny komunikat na forum?
Obecnie utrudniona jest możliwość odpowiedzi na posty, w których temacie jest mniej niż 30 znaków, większość/wszystkie próby takich odpowiedzi wrzucane są do kosza (uzasadnienie: nadmiar znaków interpunkcyjnych, które użytkownicy dodają, chcą spełnić wymóg 30 znaków w temacie.

Miłka napisała: NOWE FORUM - ma być 30 znaków??? No ludzie!!!!!
viewforum.php?f=75
angoc

Napisano: 18 lip 2017, 11:42

Nie wiem dokładnie czego oczekujesz ale wychodząc temu na przeciw odpowiadam: tak.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
woj. lubelskie

Napisano: 18 lip 2017, 11:46

heiland pisze:Nie wiem dokładnie czego oczekujesz ale wychodząc temu na przeciw odpowiadam: tak.

Gdzie jest ten komunikat o wymogu 30 znaków, czy macie państwo świadomość, że obecnie nie da się swobodnie kontynuować wątków, których tematy są zapisane liczbą znaków mniejszą od 30?
angoc

Napisano: 18 lip 2017, 11:50

Jako były administrator niniejszego forum dobrze wiesz, że odpowiadając na stary krótki temat wystarczy coś w odpowiedzi dopisać i będzie ok.
Wtedy nawet jak będą kropki itp. to na takie rzeczy nikt uwagi nie zwraca.

Pilnowane jest głównie i wyłącznie zakładanie nowych tematów ze znakami interpunkcyjnymi. Ale Ty chyba coś o tym wiesz stąd Twoje "hurr durr" (viewtopic.php?f=75&p=207585107#p207585107)
Czyżby kanapka Ci na klawiaturę spadła podczas nadawania nazwy tematu?
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
woj. lubelskie

Napisano: 18 lip 2017, 12:06

Wyrzucacie Państwo do kosza wpisy z nadmiarem znaków, które są wypełnieniem limimitu 30 znaków. To był mój ostatni post na tym forum.
angoc

Napisano: 18 lip 2017, 12:08

Tak ale tylko nowe tak jak pisałem i nie wpisy a tematy.
heiland
Awatar użytkownika
Administrator
woj. lubelskie

Następna

Strona 1 z 2    [ Posty: 12 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]