Dobre biuro rachunkowe w Warszawie?

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

Napisano: 15 lip 2017, 11:39

Witam serdecznie. Prowadzę od kilku lat firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz. Nie jestem jednak niestety zadowolony z usług mojej obecnej księgowej, nalega ona na tradycyjny system prowadzenia księgowości, ja zaś preferowałby formę internetową. Czy znacie kogoś naprawdę dobrego, działającego na terenie Warszawy?
Ja znalazłem taką ofertę: URL, aczkolwiek poszukuję czegoś sprawdzonego.
KarolinaKurzynska
Praktykant
Od: 15 lip 2017, 11:00

Napisano: 17 lip 2017, 8:46

w Warszawie nie ma dobrych księgowych. A już na pewno w formie internetowe.
Tam nawet elektryczności nie ma. Oni domy świeczkami oświetlają - bardziej światli wieszają portrety (w zależności od poglądów, albo z Jarosławem, albo z Donkiem lub Hanną) i od nich blask bije, który oświetla pokój.
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Walczyć - często, dać się pobić - czasami, dać się zniszczyć - nigdy! - François de Charette
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 24 sie 2017, 14:40

Ja też mogę polecić! Wcześniej korzystałam z pomocy kilku innych biur i niestety, jedno było gorsze od drugiego. Byłam w szoku, że tak źle i niepoważnie można traktować klienta! Zdarzyło mi się poprawiać błędy po księgowej, jeździć osobiście z (mówiąc delikatnie) naganą za zawalenie terminu, bo nie odbierali telefonu ode mnie, doświadczenie w tym zakresie mam bogate, choć wolałabym go nie mieć wcale... Niedawno Sąsiadka poleciła mi własnie WL Accountancy Sp. z o.o. i wreszcie mam spokój. Profesjonalna księgowa, której mogę zaufać, terminowa, skrupulatna, dokładna. I tak, jak piszesz, Krawcowa, bardzo korzystne warunki finansowe. Bez dwóch zdań - polecam!
bariablix
Praktykant
Od: 24 sie 2017, 14:31

Strona 1 z 1    [ Posty: 3 ]

NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]