Do Elmera i innych mądrych głów

  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]

Moderator: de Charette

Napisano: 24 lis 2014, 11:52

Córka klienta została umieszczona w placówce opiekuńczo - wychowawczej od 13.10.2014. Od kiedy uchylam?? od 13.10.2014, czy od 01.11. 2014?? Najgorsze jest to, że wydaje mi się, że od 13 października, a ja już za październik wypłaciłam i nie wiem, czy nie będzie do zwrotu :/
Mucha772


Napisano: 24 lis 2014, 12:10

za październik się należy
Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam - Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem
Jedna jest tylko droga, aby pokazać głupcom i durniom własny rozum, a polega ona na tym, by z nimi nie mówić.
de Charette
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 16628
Od: 07 maja 2014, 7:21

Napisano: 24 lis 2014, 12:25

Za cały październik się należy ?? Kurcze mi się ubzdurało, że FA jest podzielne. Byłoby super, bo klient problematyczny :/
Mucha772

Napisano: 24 lis 2014, 12:49

FA jest niepodzielny. Wystarczy, że dziecko jeden dzień w miesiącu jest w domu i FA należy sie za cały miesiąc.
---

Napisano: 24 lis 2014, 12:56

A który art mówi a tym,, że jeśli płaci za obyt dziecka w placówce to fa się należy ??
Mucha772

Napisano: 24 lis 2014, 13:19

odpowiedzcie mi jeszcze tylko na to pytanie, bo nie mogę go odnaleźć :/
Mucha772

Napisano: 24 lis 2014, 14:10

art. 10 ust. 2 pkt 1 a contrario (jeżeli placówka nie zapewnia całodobowego utrzymania to FA się należy)
---


  
Strona 1 z 1    [ Posty: 7 ]




NIE PRZEGAP WAŻNYCH INFORMACJI! POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU
[ ZAMKNIJ ]